Депутати фракції ВО "Свобода" провели благодійну акцію до дня Святого Миколая
Новини

До дня Святого Миколая відбулася благодійна акція допомоги дітям, хворим на туберкульоз, що у Винниківській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті. У ролі Святих Миколаїв виступали депутати від ВО «Свободи» та благодійний фонд «Нова Галичина». 

У Винниківський санаторній школі-інтернат навчається 220 учнів. Не всі діточки отримують на Миколая під подушку солодощі, подарунки. Чимало з них - сироти або з неблагополучних сімей. Депутати міської ради від фракції «Свободи» вважають, що на Миколая жодна дитина не має залишитися без подарунка і батьківської любові. Тому депутати  вирішили подарувати їм справжнє свято. На концерт зібралися діти інтернату усіх класів. У актовій залі була святкова і затишна атмосфера, а діточки з нетерпінням очікували на гостинці. Свято почалося з подяк благодійникам. Директор Винниківської школи-інтернату Лілія Свистович подарувала депутату Львівської міської ради від фракції «Свобода» Андрію Хомицькому листівку з подякою, грамоту від закладу та паперову іграшку на ялинку, яку для благодійників власноруч зробили учні. У листівці діти привітали «свободівців» та представників «Нова Галичина» з новорічними і різдвяними святами. На паперовій іграшці діти написали «З любов’ю». 
 
 «Ми хочемо,  щоб кожна українська родина була щасливою, не була обділеною, хочемо кожному донести це свято. Наше завдання – створити затишну атмосферу, тому Львівська  міська рада спільно з фондом «Нова Галичина»  вирішили зробити таку атракцію для  діток,  щоб вони забули, що навчаються в інтернаті, забули про проблеми із здоров’ям. Будемо дарувати солодощі, іграшки, одяг,  тобто те, що потрібне діткам. Були залучені спонсорські гроші, ми за це їм дуже вдячні. Будемо використовувати будь - яку можливість, щоб допомогти дітям», – зазначив Андрій Хомицький, депутат Львівської міської ради, голова комісії економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин. 
 
«Я радий, коли нам Святий Миколай приносить подарунки під подушку. Вчора  до школи  завітали спонсори, які нам привезли подарунки.  Я хочу, щоб Миколай мені приніс, перш за все, здоров’я, щоб був розумний, а потім можна і дещо з подарунків. Сподіваюсь, що я був слухняним»,  -  розповів Богдан Бурштин, учень 6 – го класу.
 
 «На Миколая, я в подарунок чекаю здоров’я,  щоб добре вчився  і, якщо зможе, нехай принесе якісь цукерки.  Я мрію стати футболістом і мрію, щоб Святий Миколай приніс мені  футбольний м’яч», - розповів Андрій, учень 6 – го класу.
 
«Я дуже хочу MP-3 плеєр, бо я люблю слухати музику, дивитися різні мультфільми. Минулого року мені Миколай не приніс подарунка,  бо в моєї мами були проблеми. Ще я мрію стати хореографом або співачкою», – розповіла Вікторія, учениця 6 –го класу.
 
 «Наші дітки дуже вірять в Святого  Миколая і з наближенням свята діти стають ще більш  чемними. Дуже приємно, що з кожним роком людей, які долучаються до цього свята, є завжди більше і більше. Діти вірять, що мрії стають реальністю», - зазначила Лілія Свистович, директор Винниківської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради