Комісія економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин ознайомилась з роботою «Агенції з підготовки до Євро-2012»
Новини

Під час засідання комісії економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин депутати заслухали презентацію комунального підприємства «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012». 


Ще у червні 2010 року ухвалою Львівської міської ради було створене Львівське комунальне підприємство «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012». Основними завданнями, які поставлені перед Агенцією є розробка та реалізація маркетингової концепції при підготовці до чемпіонату, робота із спонсорами УЄФА, інформаційне забезпечення, робота з вболівальниками, організація спільних з УЄФА промоцій них заходів приймаючого міста. Крім того Агенція займається розробкою та реалізацією концепції фан-зони та оформлення міста.

«Сьогодні ми заслухали презентацію комунального підприємства, яке раніше було управлінням департаменту Євро – 2012. Це комунальне підприємство носить назву Агенція з підготовки до Євро 2012» На сьогоднішній комісії нам розповідали, про ряд завдань, поставлених перед Агенцією, та про структуру. «Агенція підготовки до Євро -2012» складається із шести працівників – це менеджери, кожен з яких займається своєю галуззю. Це організація ЗМІ, розміщення туристів, вболівальників у готелі, волонтерство. Ми плануємо відкрити волонтерську службу. На сьогоднішній день у нас є 400 волонтерів, а згідно з умовами УЄФА, повинно бути більше 900. Тому прошу всіх охочих долучатися, особливо тих, хто знає англійську мову. В Агенції є менеджер, який буде оформлювати місто, тобто готуються спеціальні шляхи: аеропорт і стадіон, центр і вокзал, вокзал і аеропорт. Саме там будуть розміщені білборди до Євро – 2012. Також готуються фан–зони, які будуть біля університету Франка, бо деякі вболівальники не зможуть потрапити на стадіон і тому фан – зона буде розширена. Крім того, буде створений офіційний сайт, щоб можна було подивитися, що робиться в місті до Євро-2012», – зазначив Андрій Лозинський, заступник голови комісії економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин.

 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради