Андріян Гутник, голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища про ситуацію навколо незаконного будівництва холдингом емоцій «Фест»
Новини

Холдингу емоцій «Фест» та його керівнику Юрію Назаруку оголошено чи не справжню війну – через несанкціоноване будівництво у Львові на вул. Валовій,20. 


«Ми запропонували Галицькій районній адміністрації видати розпорядження про припинення робіт на вул. Валовій,20, а також подати до суду на забудовників з вимогою демонтувати несанкціоноване будівництво. Також, ми запропонували департаменту містобудування скасувати наказ №189 від 15 квітня 2010 року, виданий управлінням архітектури про надання дозволу на розміщення літнього майданчика», - заявив голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради Андріян Гутник.

Водночас Андріян Гутник додав: «В четвер, 16 грудня, на сесії Львівської міської ради заслухають Андрія Павліва, директора департаменту містобудування стосовно цього питання. Я, як депутат Львівської міської ради і голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, готую запит в прокуратуру, до Міністерства надзвичайних ситуацій, в СБУ, до Держконтролю про термінове припинення будівельних робіт, які і далі тривають, незважаючи на всі наші звернення та вимоги. До того ж, нема жодних підстав для будівництва, жодних дозволів».

За словами депутата, між комісією та холдингом емоцій «Фест» розпочалась справжня війна, адже будівництво попри заборони не припиняється навіть в недільні дні.

«Навіть в неділю вранці, коли в церквах Львова проходили богослужіння, будівельні роботи тривали. Керівництво холдингу «Фест», нехтуючи всіма заборонами, навіть не зважає на релігійні почуття. Це виклик не лише громаді, а й цілому народу. При цьому, наголошу ще раз, відповідних документів щодо будівництва немає, а пам’ятка архітектури руйнується», - зауважив Андріян Гутник.

Андріян Гутник також розповів, що під час засідання комісії Юрій Назарук, замовник будівництва, повідомив: «Я будував, будую і буду будувати і нічого ви мені не зробите».