Депутати ЛМР зачитали звернення до Президента України, голови Верховної ради України та прем’єр-міністра України стосовно Податкового кодексу
Новини

Сьогодні під час пленарного засідання депутатами Львівської міської ради було зачитано звернення до Президента України Віктора Януковича, голови Верховної ради України Володимира Литвина та до прем’єр-міністра України Микола Азарова. Звернення стосується ухвалення 18 листопада 2010 року Верховною Радою України Податкового кодексу.

Текст звернення подаємо повнотекстово:
Президентові України
Віктору Януковичу
 
Голові Верховної ради України
Володимиру Литвину
 
Прем’єр-міністру України
Миколі Азарову
 
Звернення
 
Ухвалення 18 листопада 2010 року Верховною Радою України Податкового кодексу, авторами якого є  Микола Азаров та Сергій Тігіпко, стало апогеєм правового нігілізму та системної війни проти самодостатніх українських громадян, що протистоять намірам державної репресивної машини поставити економіку України під тотальний контроль. Фіктивне “громадське обговорення” проекту кодексу та прискорене голосування у напівпорожній Верховній раді дозволили неукраїнському капіталу, що монополізував всі гілки влади в Україні, нав’язати свою злочинну волю мільйонам чесних трудівників.
 
Політичний режим, що діє в Україні, переростає у відверту бюрократично-тоталітарну диктатуру найреакційніших проросійських угруповань кримінального капіталу.
 
Масові протести, які пройшли у всіх областях України та місті Києві, є свідченням несприйняття політики податкого геноциду абсолютною більшістю українців. Недолугі намагання переляканих урядовців організувати “переговори” з обіцянками нашвидкуруч “внести зміни” до вже ухваленого кодексу є нічим іншим, як спробою пригасити народний гнів і нейтралізувати окремі групи підприємців, задовольнивши їхні вимоги коштом сотень тисяч інших. Єдиною умовою компромісу між народом і владою може бути припинення політики соціальної українофобії та згортання спроб групки олігархів перетворити Україну у феодальну напівколонію. 
 
Львівська міська рада вимагає:
- від Президента України негайно накласти на Податковий кодекс вето та відправити у відставку Кабінет міністрів України на чолі з Миколою Азаровим.
- від Верховної ради повернутись до роботи над новою редакцією Податкового кодексу України, розробленої, зважаючи на реальний стан національної економіки, структури зайнятості населення та інтересів українців. Новий Податковий кодекс має урівняти в правах платників податків і фіскальні органи, малий і великий бізнес, вивести з офшорних зон тіньові капітали та змусити їх працювати на розвиток економіки.
- забезпечити проведення виборів до Верховної ради України на весні 2011 року, як це передбачається чинним законодавством.
- від Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України забезпечити дотримання правопорядку під час мирних акцій протесту та утриматись від силових дій проти громадян, що відстоюють та реалізують свої права та свободи.
 
Ігнорування законних вимог підприємницьких страйків може обернутись переростанням акцій громадянської непокори у протистояння між антиукраїнською владою та українським народом. Наслідком стане скочування держави у хаос та прірву громадянського конфлікту, персональна відповідальність за який лежатиме на Президентові, Голові Кабінету міністрів та Голові Верховної Ради України. 
 
Звернення прийняте на сесії Львівської міської ради 25 листопада 2010 року

Відділ інформаційної політики секретаріату ради