21 листопада стартує гуманітарна експедиція «Клубу позашляхових пригод» у важкодоступні регіони Карпат
Новини
В рамках гуманітарного проекту «X-territory» команда Клубу позашляхових пригод разом з Групою компаній «Аіс» відправляється в тижневу гуманітарну експедицію у Львівську область. Проект реалізовується під егідою Товариства Червоного Хреста України. Мета нової експедиції – відвідати, в першу чергу, декілька дитячих будинків, доставити гуманітарний вантаж, заїхати в ряд сіл та поселень, дізнатись потреби їх мешканців. Інформація про населені пункти, котрі варто відвідати в першу чергу, надана муніципальними службами.
 
Старт гуманітарної експедиції запланований на 21 листопада. 20 автомобільних екіпажів стартують у віддалені населені пункти Львівської області, щоб безкорисливо виконати ряд гуманітарних задач: доставити гуманітарний вантаж у відрізані стихіями населені пункти, нанести на карти нові шляхи сполучення з такими селами, вияснити потреби населення.
 
Першим пунктом на карті маршруту стане дитячий будинок змішаного типу «Оріана» в Бориславі. Сюди члени Клубу доставлять крім предметів першої необхідності, ще й книги та канцелярське приладдя. Після цього, маршрут буде проходити у високогірній місцевості Турківського, Дрогобицького та Сколівського районів. Останнім пунктом візиту стане село Грабовець Сколівського району. Загальна тривалість експедиції – один тиждень.
 
«Прийти туди, куди неможливо прийти. Допомогти тим, хто цього потребує» - місія Клубу позашляхових пригод. Листопадова експедиція цього року вже п’ята по рахунку. Проект «X-territory» був заснований у 2009 році і з тих пір ентузіасти та учасники Клубу побували у 9 експедиціях в Карпатах, Поліссі, Волині та Криму. В кожну з областей привозили корисні та прості речі – те найнеобхідніше, чого потребують жителі сіл: побутову хімію, предмети першої необхідності, медикаменти, речі та взуття.
 
Крім того, команді Дмитра Ковальова, натхненника та президента Клубу позашляхових пригод, цього року довірили ще одну відповідальну місію. Крім обов’язків загону швидкого реагування МНС в зонах стихійного лиха, Клуб буде курувати відкриття фельдшерських пунктів та слідкувати за забезпеченням їх необхідними медикаментами.
 
Нагадаємо, що 15 липня 2010 року секретар Львівської міської ради Володимир Квурт зустрівся з президентом "Клубу позашляхових пригод" Дмитром Ковальовим, де вони обговорили плани та підтримку проекту Львівською міською радою.