У міськраді розглянули рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові»
Новини
Більше 140 мешканців взяли участь у громадських слуханнях проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові індивідуально по кожному будинку». 
 
«Це були фактично підсумкові слухання, оскільки це був розгляд проекту рішення, яким будуть коригуватись тарифи індивідуально по кожному будинку. Загалом було проведено близько 9 тисяч слухань по кожному будинку, де було оприлюднені та розглянуті тарифи. Також мешканці цих будинків мали можливість відмовитись від деяких послуг, які вони вважали, що зможуть самостійно забезпечувати, або робити це більш якісно. За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, таких будинків було 60. Відтак, у цих будинках, за їм вимогою, було скорочено перелік послуг, які будуть їм надаватись. Переважно, це стосується прибирання сходових кліток та під’їздів та послуги, котрі мешканці можуть втілювати своїми силами. Слухання були більш інформативного характеру, був позитивний діалог з мешканцями міста та представниками ЖЕКів», - розповів Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради