Невдовзі у Львові може з’явитись соціальне житло для журналістів
Новини
Більше тридцяти журналістів відвідали громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення багатоквартирного соціального житлового будинку для журналістів по вул. Панча, 12-18. Замовником містобудівного обґрунтування розміщення багатоквартирного житлового будинку є Львівська обласна державна телерадіокомпанія.
 
За словами Юрія Лукашевського, начальника відділу громадського партнерства, керівництво Львівської обласної телерадіокомпанії звернулось до керівництва міста з ідеєю побудувати соціальне житло для своїх працівників. Таку ідею Ярослав Климович, генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії, запозичив під час своєї подорожі до Москви, де він зустрівся із керівником московської спілки журналістів, який і розповів Ярославу Климовичу про успішний досвід будівництва соціального житла для своїх працівників.
 
«Замовнику містобудівного обґрунтування, тобто Львівській обласній державній телерадіокомпанії, було запропоновано кілька земельних ділянок на вибір, що говорить про певну співпрацю і розуміння проблем журналістів з боку міста. В результаті вибір зупинився на земельній ділянці, що знаходиться на вул. Панча, 12-18 в місті Львові. Наразі там пустир. Ділянка знаходиться в захаращеному стані і не використовується мешканцями прилеглих будинків як зона відпочинку. Первинно, за документами які подались, це має бути чотирьохсекційний дев’ятиповерховий будинок. Вже є підготовлені документи на сесію для виділення земельної ділянки і є документ про містобудівне обґрунтування . Був створений житлово-будівельний кооператив «Львівський журналіст», який займається погодженням усіх документів і, швидше за все, буде замовником будівництва. Є дві вимоги для журналістів для отримання житла: або людина має бути дійсним членом спілки журналістів України, або має бути працівником Львівської обласної державної телерадіокомпанії», - розповів Юрій Лукашевський. 
 
Особливих зауважень під час громадських слухань не було. Згідно з документацією проект забудови розробляє ДП ДІПМ «Містопроект, що розробляло сусідні будинки, тому організація вже орієнтується в геології цієї місцевості та її особливостях. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: https://zakarpattya.net.ua