До Львівської міської ради завітали гості з Німеччини, котрі понад двадцять років допомагають Україні та Львову зокрема
Новини
Члени організації зустрілись із секретарем ЛМР Володимиром Квуртом та депутатом Тетяною Крушельницькою. Основною темою зустрічі було обговорення сучасної політичної ситуації в Україні та її демократичних засад. 
 
Бриґітте Вебер є засновницею і виконавцем організації, що збирає та передає  вантажі гуманітарної допомоги для Львова і області. За професією вона службовець Міської Ради, помічник Голови міста Вольнцах Йозефа Шеха (Баварія, ФРН). Вона була номінована на звання «Почесний громадянин міста Львова», як ініціатор і виконавець вантажів гуманітарної допомоги для Львова і області. Це організація в якій люди, що мають зовсім різні професії співпрацюють для того, щоб допомагати Україні. Вони допомагають нашим лікарням, дитсадкам. Допомогу збирає їхня громада своїми зусиллями та передає.
 
«Дякую вам за роботу, яку виробите для країни та нашого міста зокрема. Це справді заслуговує на повагу. Особисте дякую пані Вебер, за те, що вона понад 20 років тому заснувала таку організацію. Для нас було дуже важливо, що у номінації «Почесний громадянин Львова» була людина, що не живе у нашому місті, проте робить величезний вклад у його розвиток», - подякував Секретар Львівської міської ради гостям.
 
«Пані Вебер збирає навколо себе небайдужих людей, котрі своїми зусиллями намагаються допомогти львів’янам. Упродовж багатьох років вони співпрацюють із Фондом Св. Володимира та допомагають львівським лікарням, дитячим будинкам, дитсадкам та тюрмам. Їх вклад є дуже великим, адже для нас навіть комп’ютерна техніка, що є вживаною дуже корисна. Ми не маємо змоги забезпечувати технікою установи, що її потребують. Тому дуже завдячуємо цій організації», - розповіла депутат ЛМР Тетяна Крушельницька.
 
«Львівська міська рада зараз представлена демократичними силами і надіємось після виборів ситуація не погіршиться, а навпаки покращиться. Можливо це дуже оптимістично, проте, я вважаю, що поки буде Львів, то шанси, що Україна не скотиться до низу дуже високі. Ми усвідомлюємо проблеми, що існують, а це вже половина пройденого шляху. Нам дуже важлива позиція Європейського Союзу, адже Україна не хоче відчувати, що Європа відштовхнула її», - зауважив під час зустрічі Володимир Квурт.
 
«Я вже знаю Україну понад двадцять років і бачу зі сторони, як вона розвивається. Адже я приїжджаю двічі на рік і помічаю зміни на краще. Хоч повільно, проте все рухається у правильному напрямку. Ви живете тут весь час і не так помічаєте цей поступ. Але те, що відбувається в Україні викликає лише позитивні відгуки, що не завжди можна сказати про інші держави. І ми маємо надію, що так буде і надалі, Україна рухатиметься вперед», - Бриґітте Вебер.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради