«Шерше ля Франс» лунало у стінах Львівської Ратуші
Новини
Франція стане ближчою на один день. У Львові пройдуть дні Альянсів, що є продовженням фестивалю "Французька весна". 22 вересня з 12 години для усіх охочих проведуть екскурсію містом Львовом французькою мовою та експерес-курси вичення мови. А вже ввечері кіноманів потішать фільмом від французького режисера Седріка Кана.
Дні Альянсів у Львові влаштовуть одночасно із дев’ятьма іншими містами, що належать до мережі Альянс Франсез в Україні. 
 
Як сказав Жером Ваннепен - директор Альянс Франсез м. Львова, представник посольства Франції в Україні: «Французька весна існує вже протягом 7 років. Минулого року ми мали надзвичайний успіх , тому будемо продовжувати цей фестиваль і наступного. Також наш звязок продовжується через співпрацю міст - українського Львова і французького Амєна. І ще, приємно відзначити, що кількість людей, які цікавляться французькою культурою постійно збільшується». 
 
Аби ближче познайомити українців з Францією одноденну програму зробили і пізнавальною і культурно- насиченою. 
Як повідомила президент Альянс Франсез Наталія Демчук, є велика кількість запланованих заходів. «На рахунок атракцій - у нас все серйозно. Ми проведемо курси вивчення французької мови, в нас є серйозний фільм, в нас є виставка про Париж, також серйозна.»
На десятихвилинних експрес-курсах усі охочі зможуть вивчити основні фрази французькою. А ввечері у Палаці Мистецтв покажуть фільм "Коханці" французького режисера Седріка Кана.
 
Петро Соболь - депутат Львівської міської ради зазначив, що співпрацю з Альянсом у мерії підтримують постійно. «Основний акцент, який зараз робиться на нашій співпраці - це обмін дітей, школярів, зокрема найближчим часом відбудеться обмін хокейними командами з Амєна і зі Львова. Також вирушає до Амєна з концертами камерний оркестр музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької».
А щоб побачити Францію не лише на фотокартках - проведуть конкурс "Шерше ля Франс". Переможець отримає путівку на двох до Парижу.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради