Депутати Львівської міської ради стали на захист професійної репутації футбольного клубу „Карпати”
Новини
На сесії Львівської міської ради депутати звернулися із офіційною заявою до контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, вимагаючи скасувати штрафні санкції проти „Карпат”. Звернення до керівництва Федерації футболу України ініціював голова фракції „Наша Україна” у Львівській міській раді Василь Трач. 
 
На думку міських депутатів, позбавлення „Карпат” 9 очок цього сезону не дасть їм можливості боротися за призові місця у чемпіонаті та єврокубкову зону. „Це удар не лише по команді, а й по тисячам уболівальників клубу, по кожному львів’янину, для яких „Карпати” один із символів нашого міста, - зауважив Василь Трач. – Ми звертаємося до ФФУ з проханням скасувати каральні санкції,бо йдеться про команду, яка першою не побоялася говорити правду про закулісні ігри у нашому футболі”. 
 
В. Трач вважає, що рішення не на користь „карпатівців” викликає сумніви, а покарання -  це лише показова акція, але аж ніяк не систематична боротьба із незаконними діями в українському футболі. «Ми - за чесну гру, але наразі не спостерігаємо прагнення функціонерів ФФУ об’єктивно та повноцінно розслідувати питання договірних матчів в українському футболі, вивчати всі факти корупційних дій та застосовувати покарання до всіх клубів без винятку, - йдеться у заяві фракції «Наша України».

Марія Деркач