Волонтери з усього світу збираються у Львові
Новини

Завершилось літо, і добіг кінця благодійний проект ГО «Спілка Форум» – «Волонтерський десант -2». Мета проекту -  популяризація волонтерського руху та пропаганда ідей волонтерства серед молоді Львова шляхом організації міжнародних молодіжних трудових таборів для виконання  суспільно-корисних робіт на благо рідного Львова та його громади.

Як повідомила голова ГО «Спілка форум» Інга Воробйова , проект відбувався в три етапи. Під час першого, волонтери займалися розчищенням, впорядкуванням та облагородженням скверу на вул. Коперніка 51, парку «Знесіння» та Личаківського цвинтаря. Другим етапом було проведення робіт з покращення умов проживання дітей з обмеженими можливостями у дитячому реабілітаційному центрі «Мрія». І на завершення був проведений табір «Діти вулиці» у тандемі з ГО «Разом» для дітей-сиріт та дітей з низьким рівнем батьківської опіки.  
 
У проекті взяли участь близько 70 учасників з Франції, Канади, Польщі, Тайваню та України.
 
Ще однією метою проекту було проведення робіт з паспортизації і фотофіксації історичної частини міста, а також моніторинг негативних змін та руйнаційних процесів. Результати цього дослідження були передані до «Фонду збереження історико-архітектурної спадщини Львова»
За словами головного спеціаліста відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Романа Хім’юка,- «Таку ініціативу ЛМР підтримує уже втретє у рамках конкурсу соціально-культурних проектів у галузі розвитку громадянського суспільства. Щороку його масштаби зростають як географічно, так і кількісно, урізноманітнюється профіль і перелік таборів. Позитив і в тому, що щораз більше людей дізнаються про наше місто і приїжджають до нас не лише як туристи, але й з метою обміну досвідом». 

Відді інформаційної політики секретаріату ради
Фото: molodost.ru