Депутат ЛМР Валерій Веремчук занепокоєний ситуацією, що склалась на комунальному підприємстві ЛКАТДП-1339, що забезпечує прибирання доріг у Львові
Новини
Валерій Веремчук, депутат ЛМР, сьогодні був присутній на зборах трудового колективу комунального підприємства ЛКАТДП – 1339. Було розглянуто питання про передачу техніки з балансу цього підприємства на баланс ЛКП районів згідно рішення виконавчого комітету. 
 
«Це підприємство, яке забезпечує нам прибирання доріг міста та створює нормальні умови для пересування по дорогах взимку. Вони мають техніку, виробничу базу для ремонту цієї техніки, фахівців, а саме 101 працівник. Проте на сьогодні нормальне облаштування доріг у зимовий період під загрозою. Адже є ряд проблем, таких як відсутність у районах піскобази, персоналу та техніки, що їх обслуговує. Зараз не ведуться роботи по підготовці піскосуміші на зимовий період. Не визначене подальше працевлаштування вивільнених працівників, а також не визначено питання фінансування цих працівників при скороченні. При передачі техніки в райони буде втрачена можливість заміни несправної техніки в осінньо-зимовий період. Є загроза зриву підготовки техніки до зими. Сподіваємось, що наші втручання дадуть позитивний результат і ми зможемо створити нормальні умови для праці людей чи, принаймні, не заважати їм. Адже, хоча сьогодні проблема не відчувається, бо ще не падає сніг, взимку вона постане дуже гостро і потрібно подбати про її вирішення зараз», - розповів Валерій Веремчук.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

Фото: zaxid.net