Депутат ЛМР Іван Кардаш підняв питання щодо допомоги учасникам руху в подоланні аварійно-небезпечних місць інспекторами ДАІ
Новини
Ситуація на дорогах у місті Львові є вкрай напруженою. Збільшення потоків автотранспорту, наявність поганого дорожнього покриття, велика кількість відтинків автошляхів, на яких проводяться ремонтні роботи – всі ці та інші фактори підвищують рівень небезпеки дорожнього руху, що в свою чергу зумовлює ріст дорожньо-транспортних пригод. Такі обставини вимагають від органів влади та місцевого самоврядування особливої уваги та вжиття усіх необхідних заходів, які передбачені нормами чинного законодавства України. 
 
Саме тому депутат Львівської міської ради Іван Кардаш звернувся до начальника Головного управління МВС України у Львівській області Богдана Щура з проханням врегулювати питання дорожнього руху, забезпечити організацію руху транспортних засобів і пішоходів під час виникнення заторових явищ. 
 
«Щодня на дорогах міста Львова виникають великі скупчення автотранспорту, зокрема у години-пік. Переважно, це є притаманним для відтинків автошляхів, де ведуться ремонтні роботи або на перехрестях головних магістралей міста, та зазвичай супроводжуються аварійно-небезпечними ситуаціями», - зазначив Іван Кардаш
 
Депутат наголосив, що працівникам ДАІ, які відбувають патрулювання в безпосередній близькості від таких місць підвищеної небезпеки дорожнього руху, варто вживати усі можливі заходи для допомоги учасникам  руху в подоланні таких ділянок доріг.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
autologo.net