У притулку для тварин «Милосердя» відбувся день відкритих дверей
Новини
Подивитися на будні бездомних собак та їх опікунів приїхали депутати ЛМР Віра Лясковська та Анатолій Забарило та чимало представників медіа. «Милосердя» - притулок для бездомних тварин Львівського товариства захисту тварин, що розташований у смт. Брюховичі на межі Львова. Це благодійна установа, яка існує лише завдяки пожертвам. Притулок «Милосердя» створений 1992 року за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин.
 
Наразі в притулку мешкає близько 250 тварин, переважно собак. В самих Брюховичах утримують лише собак. Коти тимчасово перебувають на перетримках — приватних помешканнях, квартирах добровольців. Щороку зоозахисникам вдається влаштувати близько 30-40 тварин.
 
«Звісно для цього притулку ще дуже багато треба зробити. Проте працівники притулку «Милосердя» докладають усіх зусиль, щоб тваринки були доглянуті, наскільки це можливо за таких умов. Звісно ж умови притулку треба покращувати. Варто привертати увагу і бізнесменів і небайдужих людей, щоб усі побачили цих тваринок і відгукнулись з допомогою, задля створення таких засобів, щоб тварини змогли жили в гідних умовах», - повідомила Віра Лясковська, депутат Львівської міської ради. 
 
«Безпритульні тварини були, є і будуть. Можливо колись, ми зможемо зробити так, щоб їх чисельність зменшилась, а згодом і зникла взагалі, як це вже зробили в Австрії, Німеччині чи Швейцарії. Проте нинішня виконавча та законодавча влада, ця каденція працювала так як мала. За цієї каденції були затверджені правила утримання тварин у місті Львові, які вважаються одні з найкращих в Україні, була прийнята програма зменшення безпритульних тварин гуманними методами, зокрема мова йде про стерилізацію. Також завдяки цій програмі можна виділяти кошти на даний притулок, бо це фактично є громадська організація, хоча я б не називав це притулком в класичному розумінні, бо притулок мав би мати засоби стерилізації, собака не мала б знаходитись у притулку більше 9 тижнів, а тут безпритульні тварини живуть. Добре, що є такий притулок, де тварини мають можливість жити, доки не знайдеться хазяїн, чи поки хтось не візьме їх у добрі руки. Маючи такий притулок ми можемо тримати ситуацію під контролем. Зараз у притулку утримують близько 200 тварин», - розповідає Анатолій Забарило, депутат Львівської міської ради, розробник ухвали регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Львові на 2009-2014 роки.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

 

Коментарі 

 
0 #1 Володя 30.11.2012 22:02
29 листопада, знайшли цуценя, у нас доросла собака його не прийняла, вирішили завезти у притулок, реакція працівників притулку була просто шокуюча: "Ми його не візьмемо, він нам не потрібний" Якщо раніше я жертвував кошти на притулок, то більше копійки не дам. Якось сумно стало, цуценя на зиму однаково десь приютимо, а за притулок просто соромно
Цитувати