Відбулося громадське слухання
Новини

Відбулося громадське слухання щодо представлення проекту містобудівного обґрунтування багатофункціонального торговельного центру на вулиці Дж. Вашингтона 8 в м. Львові.

 

 Дане містобудівне обґрунтування було розроблене на замовлення «ТзОВ «Метро Кеш єнд Кері Україна».

Ділянка що пропонується під розміщення супермаркету - місце колишньої овочевої бази, яка знаходилася на вулиці Дж. Вашингтона, і вже близько 10 років є незадіяною. Територія місця під забудову складає приблизно 3,4 га.

Під час громадського слухання зазначили, що розміщення на цій ділянці центру торгівлі не суперечить функціональному призначенню території згідно генплану, та не вимагає внесення змін в діючу містобудівну документацію.

На слуханні виступили Тарас Лейцюсь , представник замовника містобудівної документації, та Юрій Столяров, головний архітектор проекту, які розповіли що побудова торговельного центру буде сприяти розвитку цієї частини міста, та дасть йому приблизно 300 робочих місць. Терміни будівництва - шість місяців від початку будівництва.

Управління архітектури жодних заперечень до  проекту не має і рекомендує його до подальшого затвердження.

Депутат ЛМР Василь Павлюк  зазначив:- «Я, як свободівець і житель міста Львова дуже задоволений і зацікавлений у реалізації цього проекту, тому що підтримую якісні вклади інвесторів у місто. В першу чергу це принесе місту неабиякі здобутки, такі як робочі місця, податки та розширення ринку товарів