Депутат Львівської міської ради Сергій Бащук про місцеві вибори
Новини

Відсутність уточненого реєстру виборців не стане підставою для масових фальсифікацій місцевих виборів. Проте, цей факт ослабить легітимність новообраних органів місцевого самоврядування. Про це заявив депутат ЛМР від фракції «Наша Україна» Сергій Бащук.

«Рішення ЦВК не уточнювати реєстр виборців - це одна з ланок тих дивних і негативних подій, які відбуваються останнім часом в українській політиці. Президент не підписує закон про місцеві вибори, тож очевидно, що в роботі провладної команди відбувся збій. Є внутрішні тертя, усунення, образи і ці речі йдуть по наростаючій. Я думаю, що вони повторюють заразі ті помилки, які колись зробили ми, помаранчеві. З цього мали всі зробити висновки і не наступати на ті самі граблі», - наголосив Сергій Бащук.

«Хто назве вибори 31 жовтня демократичними?  Реєстру виборців нема, більше того - за три місяці до виборів не підписаний закон. Та ще й весь час випливають якісь нові нюанси. Я був дуже здивований, коли дізнався, що в новому законі нема прохідного бар’єру як такого. Тобто, як будуть рахувати, кого визнаватимуть переможцем, залишається тільки здогадуватись. В цьому законі є ціла низка речей, які демонструють силу влади, котра йде «катком», - резюмував депутат.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради