Сьогодні розпочалась 18-та сесія Львівської міської ради 5-го скликання
Новини

"Сьогодні розпочалась 18-та сесія Львівської міської ради 5-го скликання, що триватиме до 30 вересня. Ця сесія буде особлива, оскільки нещодавно проголосували про проведення місцевих виборів 31 жовтня, а це означає, що Львівська міська рада має провести декілька процедур. Зокрема мова йде про затвердження округів, по яких будуть балотуватись депутати у зв’язку зі зміною виборчої системи і це означає, напевно, те, що треба буде відмовитись від оголошення традиційних канікулів протягом цієї сесії, а зібратись у відповідності тоді, коли будуть готові матеріали від територіальної виборчої комісії, щоб затвердити сесію Львівської міської ради.

Важливим є й те, що в кінці серпня закінчується термін обговорення генерального плану міста і я маю надію, що вже у вересні ще ця каденція затвердить генеральний план Львова. 
 
Окрім таких важливих питань традиційно ще буде розглядатись питання щодо підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону на наступний рік. Є певні тривоги з цього приводу, але сподіваюсь, що ми належним чином підготуємось і працівники «Теплоенерго» та наших комунальних підприємств поінформують про хід підготовки. 
 
Винесені на розгляд також важливі питання, що стосуються схеми організації руху, ситуації щодо Грибовицького сміттєзвалища, стосуються питань наповнення міського бюджету. Тобто важливі питання, які мають дозволити місту якісно завершити рік і передати в належному стані справи вже для депутатів, які будуть обиратись 31 жовтня", - розповів Володимир Квурт, секретар Львівської міської ради.