Відтепер у Львові є вулиця імені знаменитої американської співачки українського похождення Квітки Цісик
Новини
Урочисте відкриття вулиці Квітки Цісик, що з’єднує вул. А.Лінкольна та вул. М.Хвильового розпочалось о 14.00 год. біля середньої школи № 54. Після урочистих промов, хор школи виконував пісні легендарної співачки. Крім того, пісні Квітки Цісик для людей заспівала львівська співачка Ірина Федишин та Марічка Семенова, якій акомпанував шанувальник творчості Квітки Цісик Ілько Лемко.
 
 «Відомий продюсер Олександр Гутмахер  допоміг втілити цей проект в життя. Спочатку був проведений концерт, присвячений Квітці Цісик і на цьому концерті ми пообіцяли громаді, що у Львові з’явиться вулиця Квітки Цісик. Серед вулиць, які розглядались, вибір впав на цю вулицю в основному через те, що на ній знаходиться середня школа № 54, де навчається молодь, яка знає та любить цю відому співачку», - розповів депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.
 
Крім того, Роман Грицевич пообіцяв, що у школі незабаром з’явиться музей Квітці Цісик. За словами Романа Грицевича, її родина з Америки та Львова погодилась передати найцінніші речі співачки в цей музей. А саме приміщення музеї буде озвучено її піснями.
 
«Ми багато гуляємо по цій вулиці і я звертала увагу, що не знаю як вона називається, знала лише, що Хвильового, 18 – це адреса школи №54. А от сьогодні ми прийшли погуляти і побачили, що відтепер ця вулиця називається Квітки Цісик. Мені це дуже приємно, адже мені подобається творчість цієї неординарної співачки. Особливо приємно це має бути для школярів школи №54, бо діти змалечку мають знати, вчити українські пісні, бо вони дуже гарні та мелодійні. Крім того, в школі обіцяють зробити музей Квітки Цісик. Я радію, що моя дитина, як підросте, теж піде в цю школу», - зауважила пані Надія, мешканка мікрорайону.
 
«Сьогодні ми поставили своєрідний пам’ятник Квітці Цісик. Але головне, щоб пам’ятник цій особистості залишався у наших серцях. Хочу подякувати усім, хто вклав свої зусилля і можливості, що ця подія відбулась», - зазначив Олександр Гутмахер. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради