Завершився проект «Перший кар’єрний крок»
Новини
Проект «Перший кар’єрний крок» був розроблений Львівською міською радою спільно з Інститутом громадського лідерства та стартував у березні цього року. Більше двох місяців учасники проекту мали можливість отримувати та розвивати існуючі професійні навички.
 
Стажування в органах місцевого самоврядування розпочали, щоб дати молоді можливість отримати перший кар’єрний досвід, що дозволить в майбутньому знайти хороше місце праці; можливість втілити здібності і задуми, лідерські якості; пройти тренінги, які допоможуть покращити свої навички та визначать схильності і здібності; диплом учасника стажувань, що послужить доброю рекомендацією для майбутніх роботодавців, а також можливість взяти участь в конкурсі на заміщення вакантних посад у Львівській міській раді.
 
«Потрібне постійне оновлення думок, дискусія, щоб можна було нові ідеї спів ставляти з тим, що ми маємо зараз. Це дуже важливо і хотілось би, щоб було побільше таких перспективних студентів», - розповів Василь Косів, заступник міського голови з гуманітарних питань.
 
Під час підбиття підсумків, студенти різних навчальних закладів міста Львова представили свої проекти та напрацювання. Найкращих студентів записали в кадровий резерв, щоб в майбутньому вони мали можливість працювати в органах місцевого самоврядування.
 
«Ті проекти, ті ідеї, що розвивають студенти – це прекрасно. Зараз ми говоримо про наше майбутнє і така молодь достойно прийде на заміну. Хотілось би, щоб у них було побільше успішних проектів», - зазначив Володимир Квурт, секретаріат Львівської міської ради.
 
«З усіх подій, що відбуваються у Львівській міській раді, ця подія для мене найсвітліша, найцікавіша і ще більше підсилила мою думку, що сучасна молодь є неперевершена. Вона є розкріпачена, чиста, цікава і просто обдарована у своїх прагненнях до знань. Пиємно, що завдяки цьому проекту ініціативна молодь сьогодні себе прив’язала до міста, до проблем міста, і зуміла побачити із свого свіжого ракурсу ті речі, котрі потребують нового підходу для вирішення. Бо ми вже трохи зациклені на тих проблемах, що ми маємо у міській раді і тому мені було цікаво, що не лише студенти, а й начальники управлінь відповідально віднеслись до цього проекту», - розповіла Віра Лясковська, депутат ЛМР.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: chasipodii.net