Наступного сезону, при проведенні ямкового ремонту, пріоритет надаватимуть якості ремонтних робіт та асфальту
Новини

Ямковий ремонт, проведений у Львові навесні, залишає бажати кращого. З приходом спеки пішоходи та власники авто на собі відчувають низьку якість асфальту, яким латали дороги. Про це заявив керівник фракції партії «Реформи і Порядок» у ЛМР, заступник голови інженерної комісії Олег Бас.

«Навесні швидкими темпами «заліпили» велику кількість просідань  і ям, які утворились після зими на львівських дорогах. Тепер починають вилазити на-гора всі недоліки в якості таких от ремонтів. Неозброєним оком видно, що асфальт, яким засипали ями, був неякісним. Внаслідок спеки, залатане покриття починає «плисти» - асфальт тягнеться як за колесами авто, так і за ногами пішоходів», - констатував Олег Бас.
 
Відтак, переконаний обранець, наступного сезону, при проведенні ямкового ремонту, пріоритет треба віддавати не стільки швидкості виконання робіт, скільки ретельності їх виконання та якості самого асфальту.
 
«Наша комісія вимагатиме посилити вимоги до якості матеріалу, яким латають дороги. Цьогорічні фрагментарні ремонти зведе нанівець зниження температури до мінусової. Як показує досвід, асфальт із засипаних ям при морозі буде просто кришитися і висипатися. Аби наступного року не наступати на ті ж граблі, мусимо робити висновки вже сьогодні», - наголосив Олег Бас.