Попри складність та масштабність інженерних робіт вартість ремонту площі Осмомисла зрости не повинна
Новини

Ремонт площі  Ярослава Осмомисла ускладнюється  великою кількістю інженерних робіт. В результаті реконструкції, мають замінити всі підземні комунікації, повідомив керівник фракції партії «Реформи і Порядок» у ЛМР, заступник голови інженерної комісії Олег Бас. Разом із тим, зазначив обранець, складні інженерні роботи не повинні призвести до збільшення суми, закладеної у бюджеті на ремонт площі Осмомисла.

 
«Робити площу, не торкаючись інженерних мереж було недоцільно. Тому  в проекті ремонту площі Осмомисла передбачена заміна двох колекторів, водогону, каналізації. Один із колекторів, який врізається в площу йде з улиці Б. Хмельницького. Його ремонт – важкий і клопіткий процес. Тим паче, що наразі достеменно невідомо, в якому він стані. Це з’ясується, коли буде знято дорожнє покриття», - повідомив Олег Бас.
 
Попри складність та масштабність інженерних робіт, каже депутат, вартість ремонту площі Осмомисла зрости не повинна. «Закладено суму – 11 млн. грн. Сюди  включено всі роботи, і заміна колекторів, відповідно.  Цим процесом займатиметься безпосередньо головний підрядник – ЛСМУ-1. При потребі, додаткові роботи на умовах субпідряду виконуватиме «Львівводоканал», - зазначив обранець. 

Фото: nashemisto.if.ua