Особливим дітям – з любов’ю!
Новини
Саме під таким гаслом 21 травня о 19.00 у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбудеться благодійна концерт Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г. Верьовки. Це є перший концерт колективу у Львові в повному складі (хорова, танцювальна, оркестрова групи – понад 90 осіб). Визнаний у цілому світі колектив, який з незмінним аншлагом гастролює в усіх країнах світу і вже понад 60 років є візиткою України, виступатиме безкоштовно заради підтримки програм для неповносправних дітей центру «Джерело» та Львівського міського центру реабілітації.
 
Зібрані на цій благодійній акції кошти будуть використані для розвитку реабілітаційних програм: фізична реабілітація, гідротерапія, заняттєва терапія, ортезування, на впровадження програми іпотерапії та організацію перевезення дітей.
 
Концерти українських хористів вже багато років відбуваються у Бад Дюркгаймі (Німеччина) з метою допомогти неповносправнім дітям «Джерела», їх організовують давні друзі «Джерела» п. Михайло Зачкевич та його дружина Петра. 
 
«Це буде дуже цікава подія, адже кожен небайдужий зможе долучитись до підтримки центру «Джерело» для неповносправних дітей, а також насолодитись чудовим концертом хору ім. Верьовкіна. Цей благодійний концерт – це результат багаторічної роботи з нашими партнерами з Німеччини. Вже протягом багатьох років вони у себе в Німеччині організовували благодійні концерти в підтримку нашого центру «Джерело», а тепер вирішили зробити таку акцію і у Львові. Для цього ми зв’язались з хором ім. Верьовкіна. Це престижний хор, марка, на яку люди охоче підуть. Благодійний концерт «Особливим дітям – з любов’ю – це вже друга акція, що проходитиме у Львові з ініціативи подружжя Зачкевич», - розповів Микола Сварник, депутат Львівської міської ради, член постійної комісії медицини, освіти, науки та соціального захисту.
 

Довідка

Понад 17 років завдяки небайдужості Жертводавців з цілого світу центр «Джерело» допомагає неповносправним дітям. 2008 року на базі «Джерела» створено Львівський міський центр реабілітації. Діти мають можливість вчитись, спілкуватись, розвивати свої здібності та відчувати себе повноправними членами львівської громади. В сучасному пристосованому до потреб неповносправних дітей приміщенні функціонують Відділення розвитку дитини, Школа-садок та Клуб активної молоді.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради