«Сьогодні у місті найбільша проблема – це проблема з інженерією», - Василь Попович, голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку ЛМР
Новини
З ініціативи Василя Поповича, голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку ЛМР, відбулась виїзна нарада з представниками Шевченківської районної адміністрації, ЛМКП «Львівводоканалу», ЖЕКу, санепідемстанції, управління здороввідділу міста по зверненню мешканців будинку №23 на вул. Мазепи щодо питання вирішення вкрай аварійного стану каналізаційної структури у даному будинку.
 
«Сьогодні у місті найбільша проблема – це проблема з інженерією і я вважаю, що цьому треба приділяти велику увагу. На мою думку, ми можемо менше коштів виділяти на соціальну сферу, і жителі міста Львова нас правильно зрозуміють, а на зекономлені кошти усунути проблеми по каналізації, воді і дорогах, що є набагато страшніше. Маючи розмову з жителями Львова, я дізнався, що вони готові трішки потерпіти з соціальними програмами, а більше уваги приділяти інженерії. Сьогодні ми маємо приклад на вул. Мазепи,23, де роками каналізаційні витоки та нечистоти витікають назовні. Ці нечистоти витікають з лікарні швидкої допомоги і розливаються прямо під будинком на вулиці. Враховуючи, що скоро розпочнеться літо, тобто тепла пора року, це призведе до певної антисанітарії. Цього тижня мешканці будинку №23 прийшли до нас на комісію інженерного господарства та розповіли про цю ситуацію. Після цього я був змушений виїхати на місце, щоб на власні очі оцінити ситуацію та побачив, що каналізаційні витоки просто текли по вулиці. Тому терміново були запрошені представники Шевчеківської районної адміністрації, водоканалу, ЖЕКу, санепідемстанції, управління здороввідділу міста на виїзну нараду з цього приводу. Зі слів представників управління здороввідділу та водоканалу на сьогоднішній день вже є проект усунення цієї проблеми. Начальник відділу каналізації запевни, що до 29 травня цього року ці проблеми мають бути усунені. Проте є ще й інша проблема – будинок підмивається цими каналізаційними витоками і в деяких місцях вже є провали в будинку. Тобто треба робити повну технічну та інженерну ревізію цього будинку і усіх інженерних споруд, які є в цьому місці», - розповів Василь Попович.
 
«Я вже 10 років очолюю ініціативну групу від будинку №23 на вул. Мазепи і хотів звернути увагу влади на нашу проблему щодо каналізаційних вод, які просто течуть по вулиці біля нашого будинку і підмивають його. Завдяки Василю Поповичу відбулась нарада, де були присутні всі відповідальні особи, які дали термін до 29 травня цього року, щоб виправити такий стан речей. Хотілось би, щоб була створена комісія, яка б разом з мешканцями провела розслідування, зафіксувала всі негаразди та питання мешканців і встановила якість прийнятні для усіх сторін терміни по виправленню ситуації. Особливо проблема стосується наших підвалів – все залито водою, несуча стіна будинку майже в аварійному стані», - зазначив мешканець будинку №23.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради