У Любліні представники 5 західних областей України обговорили ситуацію в державі
Інтерв’ю

 

Минулого тижня у Любліні відбувся українсько-польський круглий стіл за участі представників п’яти західноукраїнських міст щодо підтримки європейських прагнень Україні.
 
Про це сьогодні на прес-конференції розповів ініціатор заходу секретар Львівської міськради Василь Павлюк.
Зокрема, на зустрічі були присутні мери Рівного, Івано-Франківська, перші заступники мерів Тернополя та Луцька, очільники Любліна, депутати Європарламенту, ректори польських університетів.
 
«Робота щодо євроінтеграції проходить не лише на рівні представників парламентів, на вищому рівні, чи боротьба, яка відбувається на майдані. Відбувається й інший напрямок роботи із європейськими політиками, європейським співтовариством для того, щоб пояснити, чого Україна хоче нині, куди рухається, чого хоче суспільство», – зазначив Павлюк.
 
Під час круглого столу, як зазначив секретар міськради, обговорили реальну ситуацію в Україні.
 
«Кожен із представників українських областей розповів про те, що відбувається в них, які позиції людей щодо європейської унії. На завершення ми прийняли спільну резолюцію 5 міст. Це було звернення до європарламентарів щодо того, якщо уряд та президент надумають завтра підписати з Митним союзом якісь положення, то у нас було прохання, щоб Європарламент і зокрема Польща не закривала двері перед Україною», – розповів він.
 
«Також ми просили, щоб європарламентарі добивалися санкцій для президента, його сім’ї, до олігархів, які нині поти європейської унії», – додав секретар міськради.
За словами Павлюка, польська сторона запевнила, що буде, не зважаючи на розвиток подій, і надалі співпрацювати з Україною.
 
 
Матеріали взяти з Вголосу
http://vgolos.com.ua/news/u_lyublini_predstavnyky_5_zahidnyh_oblastey_ukrainy_obgovoryly_sytuatsiyu_v_derzhavi_127614.html