Інтерв’ю
У Любліні представники 5 західних областей України обговорили ситуацію в державі
Інтерв’ю

 

Минулого тижня у Любліні відбувся українсько-польський круглий стіл за участі представників п’яти західноукраїнських міст щодо підтримки європейських прагнень Україні.
 
Про це сьогодні на прес-конференції розповів ініціатор заходу секретар Львівської міськради Василь Павлюк.
Зокрема, на зустрічі були присутні мери Рівного, Івано-Франківська, перші заступники мерів Тернополя та Луцька, очільники Любліна, депутати Європарламенту, ректори польських університетів.
 
«Робота щодо євроінтеграції проходить не лише на рівні представників парламентів, на вищому рівні, чи боротьба, яка відбувається на майдані. Відбувається й інший напрямок роботи із європейськими політиками, європейським співтовариством для того, щоб пояснити, чого Україна хоче нині, куди рухається, чого хоче суспільство», – зазначив Павлюк.
 
Під час круглого столу, як зазначив секретар міськради, обговорили реальну ситуацію в Україні.
 
Василь Павлюк: У майбутньому кількість депутатів треба зменшити
Інтерв’ю

 

Влада у Львові – це лебідь, рак та щука. Постійні міжусобиці міського голови, виконавчих органів і депкорпусу перешкоджають розвитку міста, блокують розв’язок нагальних проблем, які через владні амбіції не вирішуються катастрофічно довго. Секретар Львівради, свободівець Василь Павлюк, якого часом називають адвокатом Садового, запевняє: намагається зберегти місток на шляху до порозуміння одних та інших. Про нового губернатора та ситуацію у Львівській мерії, відставку міського голови і розчарування у «Свободі», а також про очікування від асоціації він розповів в інтерв’ю IA ZIK.
 
- Пане Василю, Львівщину сколихнула раптова зміна керівництва ОДА. Як оцінюєте призначення нового губернатора, яке вже охрестили скандальним?
 
-Я не хотів би говорити про персону пана Сала, не буду давати йому оцінку. Натомість хотів би сказати інше: чим думають на Банківській, голова Адміністрації чи сам Президент, роблячи такі заміни? Бог, напевно, якщо хоче покарати, то відбирає розум. Попередник нового губернатора був професійний і інтелігентний чиновник, з яким направду можна було розбудовувати край.
 
Василь Горон: Одним із чинників, які спонукали мене бути депутатом, стало бажання змін у житті громади - змін на краще
Інтерв’ю

Про проблеми міста та потреби львів'ян розповідає депутат Львівської міської ради, заступник голови Наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Василь Горон.
 
Для вирішення проблем гуртожитків має бути єдиний підхід у всіх органах влади
Інтерв’ю

Після обрання 2010 року нового складу Львівської міської ради вдалося реанімувати тему передачі гуртожитків у комунальну власність. Про роботу депутатів у цьому напрямку, основні проблеми мешканців гуртожитків та шляхи їх вирішення розповідає депутат Львівської міської ради, член Наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій при виконавчому комітеті міської ради та залучений до роботи тимчасової контрольної комісії з розв’язання проблемних питань забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків та сприяння дотриманню житлового законодавства суб’єктами підприємництва у Львівській обласній раді Василь Горон.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13