01 жовтня 2014 року відбудеться громадське слухання щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою м. Львів, вул. Зелена 115в.
Анонси

01 жовтня 2014 року відбудеться громадське слухання щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою м. Львів, вул. Зелена 115в.

Ініціатором є ТзОВ «Будівельна інвестиційна група «Прайм».

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202), м. Львів,пл. Ринок, 1. Початок о 16.00.

Із матеріалами громадського слухання можна ознайомитись на веб-сторінці Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua (рубрика «Громадські слухання»).

Пропозиції та зауваження для включення до матеріалів громадського слухання просимо подати до 18.00 30 вересня 2014р. у електронному вигляді на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За детальнішою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради  за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел.032 297 57 6З

 

Інформаційна довідка щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою: м. Львів, вул. Зелена 115 в.

На місці існуючої забудови, яка належить ТзОВ«БУГ «Прайм»,пропонується шляхом реконструкції та добудови збудувати двохсекційний багатоквартирний житловий будинок.
Одна секція будинку буде 4- ох поверховою, а друга 5- ти поверховою. Це зумовлено дотриманням норм інсоляції відносно сусіднього 5 – ти поверхового будинку. В будинку планується підземний паркінг.Таким чином звільняється прибудинкова територія від парко місць та відводиться рекреаційну зону (озеленення,дитячий майданчик).
Будинок планується двох під’їзний з влаштуванням на першому поверсі приміщень громадського призначення. Споруда буде запроектована з застосуванням сучасних та «енергозберігаючих» технологій. Навколишню територію будинку та прилеглу до неї, пропонується привести в порядок, розчисти від чагарів та сміття для подальшого облаштування лавками,травниками та впорядкування дитячого та спортивного майданчика для мешканців навколишніх будинків.
Повний текст на сайті Львівської міської ради:
https://city-adm.lviv.ua/lmr-news/public-hearings/220118-hromadske-slukhannia-shchodo-namiriv-rekonstruktsii-ta-dobudovy-isnuiuchoi-budivli-za-adresoiu-m-lviv-vul-zelena-115v