1 грудня відбудеться прес-конференція з нагоди презентації проекту «Тиждень кіно Юрія Іллєнка» у Львові
Анонси

 

У прес-конференції візьмуть участь: син Юрія Іллєнка, Пилип Іллєнко, продюсер фільму «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія», Людмила Єфименко - заслужена артистка України, Ірина Фаріон - відомий мовознавець, депутат ЛОР фракції ВО «Свобода». 
 
Як зазначив, організатор  проекту «Тиждень кіно Юрія Іллєнка» у Львові  депутат Львівської міської ради Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Богдан Галайко:  
 
«З 1 по 11 грудня 2011 року в Кінопалаці ім. О. Довженка у Львові відбудеться «Тиждень кіно Юрія Іллєнка». Програму відкриває показ нової версії відомої стрічки «Молитва за гетьмана Мазепу». Ця версія суттєво відрізняється від із фільму, який представили  2002 році на Берлінському кінофестивалі, і яку створив  Юрій Іллєнко незадовго до його смерті.  Львівський глядач матиме змогу переглянути 7 фільмів Юрія Іллєнка, які автор вважав найвищим досягненням в кінематографії, а саме: «Тіні забутих предків», «Криниця для спраглих», «Вечір на Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою», «Лісова пісня. Мавка», «Легенда про княгиню Ольгу» та «Лебедине озеро. Зона».  Я впевнений, що «Тиждень кіно Юрія Іллєнка» пройде з успіхом, і львівська публіка зустріне оплесками  кіношедеври  геніально майстра. 
 
Початок о 13.00
Місце проведення: «Музей Ідей», вул. Валова, 18а
Контакти : 097 986 31 44  Богдан Галайко