Фракції
 

ВО «Свобода»

Головною метою Всеукраїнського об’єднання «Свобода» є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

ВО «Батьківщина»

Ми йдемо у владу вперше. Ми – принципово нова сила, не обтяжена корупційними скандалами, не заплямована людською недовірою. Свій професійний і соціальний досвід зреалізуємо на користь рідного міста, де живемо разом з Вами і будуємо майбутнє своїх дітей!


Партія Регіонів

Ми – добровільне об’єднання громадян України, яке представляє народні інтереси в державно-політичній системі, свідомо і відповідально поставивши за мету забезпечення належного життя українців.


«Україна Соборна»

Завдяки спільним зусиллям Львів повинен стати культурною столицею України з потужним інтелектуально-виробничим потенціалом, опорою українськості в сучасних умовах.


«УДАР»

УДАР-имо по неефективній системі виконавчих органів міської ради, безвідповідальності і не підзвітності депутатів і посадовців перед громадою, безгосподарній системі ЖЕК-ів, нецільовому і неефективному використанню коштів міського бюджету, неефективному використанню комунального майна, бюрократичні стіні між львів’янами і чиновниками, безсистемній політиці із залучення інвестицій, руйнуванню сфери освіти, медицини та спорту, безробіттю серед молоді, алкоголю тютюну та наркотикам.

«Наша Україна»

«Наша Україна» – це народжена Помаранчевою революцією партія, яка відповідає зрілості суспільства та уособлює прагнення народу України.


Республіканська Християнська Партія

РХП визначила своєю метою розбудову Української самостійної соборної держави з ринковою економікою та зміцнення національної безпеки як неодмінної умови політичного, економічного та духовного поступу й консолідації українського народу, піднесення його добробуту, утвердження демократичного ладу, становлення соціальної справедливості та розвитку громадянського суспільства з тим, щоб Україна посіла гідне місце серед вільних народів світу.


Народний Рух України

Основними пріоритетами рухівців, як і двадцять років тому залишається утвердження української державності, відстоювання національних цінностей – української мови, культури, історії, громадянських прав та забезпечення розвитку української нації.