Якщо хтось хотів підняти собі рейтинг 9 Травня, то сильно прорахувався, – Адамик

Нагнітання напруження навколо теми 9 Травня вигідне, насамперед, Росії і всім тим, хто хоче, аби голос Галичини, який завжди був вагомий у політичних процесах, на виборах 2012 року був змаргіналізований і не був почутий.

 
Про це сьогодні, 19 травня, у коментарі ЗІКу заявив депутат Львівської міської ради Петро Адамик.
 
На його думку, події на День Перемоги у Львові – це була спланована акція. І, на жаль, наші земляки піддалися на сплановану провокацію. Зокрема, і мас-медіа впродовж двох тижнів ще до 9 Травня нагнітали напруження навколо цього питання.
 
«20 років ми покладали квіти і нікому це не заважало. Наші військові частини на 9 травня виносили бойові червоні знамена і ні в кого це не асоціювалося з відновленням комунізму чи комуністичної влади», – заявив Адамик.
 
«Ми є мультикультурне, велике, добре до туристів і до гостей місто. Це показало і запрошення зі Сходу України дітей і дорослих на Пасху, на Різдво. У цьому році ми також це проводили. Я особисто, наприклад, брав участь», – додав він.
 
А те, що вчинило молодіжне крило ультранаціоналістичних сил, це, на думку депутата, не прикрашає Львів. «Тому що, якщо одні дурні, то хтось має бути мудріший. Якщо хтось хотів підняти собі рейтинг, я думаю, сильно прорахувався. Від цього, однозначно, втратило місто, тому що інформаційну війну ми, на жаль, програли», – зазначив Петро Адамик.
 
Він вважає, що зараз крайніх знайти у цій ситуації дуже важко. «Тобто ми не можемо визначити, що винен, скажімо, керівник міліції. Насамперед, винна Верховна Рада, яка прийняла недолугий закон про червоні прапори. А по-друге, мудрі люди на провокацію не мали би піддаватися», – наголосив він.

ЗІК