Володимир Пасічник, депутат Львівської міської ради від Партії регіонів, про обрання «свободівця» Василя Павлюка секретарем Львівської міської ради

Сьогоднішнє голосування за секретаря ради було показовим, дуже знаковим. І я дуже тішуся з того, що у Львівській міській раді майже абсолютно переміг Василь Павлюк. Фракція Партії регіонів одностайно підтримувала цю кандидатуру. Ми знаємо Василя Павлюка як досвідченого політика, як доброго фахівця, як депутата, який не перший раз працює. Особисто я знаю його кілька років і тому ми підтримали цю кандидатуру.

 
– Якою Ви надалі бачите співпрацю у Львівській міській раді, зокрема, йдеться про «Свободу», адже у вас цілком різні ідеологічні напрямки?
 
– Як бачимо за результатами першого голосування, ідеологія не заважає нормальним людям нормально працювати. Я переконаний, що основною ідеологією, яка має панувати у сесійному залі – це ідеологія львів’ян, Львова і його громади. Це найвищі пріоритети, які мають ставити перед собою депутати. Ми будемо дотримуватися цієї позиції. І думаю, що це дасть можливість сформувати таку платформу, де депутати будуть такими ж одностайними, як на нинішньому таємному голосуванні.
 
– Фракція Партії регіонів висуватиме своїх представників на керуючі органи у комісіях міської ради?
 
– Безсумнівно. Це одне з завдань, які повинні ставити перед собою всі без винятку депутати, без прив’язки до партійної приналежності. Відносно розподілу ролей всередині комісій – це буде залежати від того, хто увійде у склад тих чи інших комісій. Дуже б хотілося, щоб комісії формувалися саме на професійній основі на фаховості тих чи інших претендентів. А надалі багато залежатиме від сесійної зали, яка підтримуватиме очільників і заступників очільників відповідних комісій. 
 
– Кого б Ви рекомендували зі своєї фракції на керівника тієї чи іншої комісії?
 
– У нас немає таких представників, яких б ми не могли рекомендувати в склад комісій і на очільників комісій. Я почну з Тадея Едера, який сорок років очолює оперний театр. Думаю, досвід Тадея Едера, який напрацьований в галузі культури за ці всі роки, міг би добре прислужитися львівській громаді. Він достойний претендент, щоб очолити відповідну комісію. Я є представником освітньої наукової галузі. Працюю понад 35 років в освіті, виходець з сім’ї освітян, очолюю кафедру інформаційних систем та мереж у НУ «Львівська політехніка». І для мене проблеми освіти і науки є близькими. У нас у фракції є Ігор Дедишин – представник ФК «Карпати», він добре орієнтується у проблематиці спорту. Думаю, він також достойний претендент, щоб очолити комісію.

Львівський портал