Депутати Львівської міської ради працюють над програмою будівництва соціального житла
анонси
Постійна депутатська комісія житлової політики спільно з фахівцями ЛНУ «Львівська політехніка» працює над програмою розвитку житлового будівництва для громадян, що потребують соціального захисту. Ця програма передбачатиме реалізацію державних замовлень на соціальне житло, зокрема забезпечення житлом військовослужбовців та звільнених у запас, інвалідів, та учасників військових дій, працівників освіти, соціально незахищених верств населення. У цій же програмі йдеться про кредитування молодіжного житлового будівництва. 
 
Як повідомив, член комісії житлової політики Роман Федишин, ця програма вирішуватиме кілька завдань, зокрема, збільшення кількості доступного житла з повною інфраструктурою, суттєве збільшення будівництва житла, а також створення чітких правил гри між будівельниками і містом щодо надання ділянок в оренду з правом забудови. 
 
Наразі програма перебуває на розгляді в департаменті економічної політики, а пізніше буде виноситись на розгляд сесії міської ради. 
 

Довідка

У Львівській міській раді на державній черзі для надання житла перебуває 23 тис. 423 сім’ї та на кооперативній черзі перебуває 15 тис. 495 сімей.

 «Щоденний Львів» http://daily.lviv.ua/?newsid=3950