Директор "Шувару" консультуватиме грузинів при спорудженні гуртового ринку у Тбілісі
анонси
7 вересня один з найбільших гуртових ринків в Україні - львівський ринок "Шувар" відвідали гості з Грузії. У складі делегації були заступник міністра з сільського господарства Грузії Леван Чоладзе, радник міністра з сільського господарства Омар Качарава, Консул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе, директор Інституту розвитку аграрних ринків Віктор Андрієвський. Директор ТзОВ "Шувар" Роман Федишин провів ознайомчу екскурсію гуртовим ринком, - повідомили ZAXID.NET у ТзОВ "Шувар".
 
Директор "Шувару" поділився досвідом, щодо розвитку гуртових ринків, а також отримав запрошення до Грузії для проведення консультацій і навчання грузинських спеціалістів. 
 
"Нещодавно до Грузії приїжджали представники Інституту розвитку аграрних ринків в Україні, які розповіли нам про гуртовий ринок у Львові, адже Міністерство сільського господарства Грузії має намір запровадити будівництво гуртового ринку в Тбілісі. Наша делегація приїхала спеціально на ринок "Шувар" за досвідом та ознайомленням. Ми вражені тим, що колектив "Шувару" і безпосередньо директор Роман Федишин завдяки своїй наполегливості і системній праці змогли досягти такого результату. Нас зацікавили інфраструктура ринку, продумані комунікації, в'їзна система, а також ми ознайомилися, як працює ринок у нічний час. Система дистрибуції на ринку продумана до найменших тонкощів, що говорить про високий рівень сервісу. 
 
Від імені міністра сільського господарства Грузії ми запросили Романа Федишина до Тбілісі для подальшої співпраці, адже його досвід допоможе нам відкрити гуртовий ринок в нашій країні" - коментує зустріч радник міністра з сільського господарства Грузії Омар Качарава. 

 «Zaxid.net» https://www.zaxid.net/newsua/2009/9/9/111047/