Пасічник Володимир Володимирович (позафракційний)
Депутати міської ради

 

Пасічник Володимир Володимирович – депутат Львівської міської ради. Позапартійний. Член постійної депутатської комісії освіти, медицини і соціального захисту.
Доктор технічних наук.
Народився 20 квітня 1956 року в селищі Поморяни Золочівського району  в сім’ї  вчителів.

У 1973 році, після закінчення із золотою медаллю Плугівської середньої школи, вступив до Львівського політехнічного інституту за фахом «Автоматизовані системи управління». Після закінчення з відзнакою в 1978 році Львівської політехніки та здобуття кваліфікації інженер-системотехнік – розпочав трудову діяльність на посаді асистента кафедри АСУ факультету автоматики. Наукові дослідження започаткував під керівництвом член-кореспондента НАН України – професора Стогнія А.О. в Київському інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова.
В 1983 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю «Математична кібернетика». В 1985 році  обраний на посаду доцента по кафедрі АСУ. З 1990 року навчався в докторантурі Львівської політехніки і в 1993 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю «Теоретичні основи інформатики». В 1994 році організував та очолив кафедру «Інформаційні системи та мережі».

Виховав та сформував нову наукову школу в галузі реляційного моделювання систем баз даних та знань. Працював провідним експертом з технологій баз даних та знань ДКНТ СРСР та країн-членів Ради економічної взаємодопомоги. Був науковим керівником низки крупномасштабних державних інформатично-комп’ютерних проектів систем спеціального призначення. З початку 90-их років наукові та професійні інтереси зосереджені в галузях створення та розробки інформаційних систем для реальної економіки, виробничої та невиробничої сфери.

Пасічник В.В. є науковим керівником десятків реальних проектів з інформатизації та комп’ютеризації, які виконувались на замовлення фірм „СВІТОЧ”, НПК „ГАЛИЧИНА”, Бориславського лако-фарбового заводу, Рівненського обласного шпиталю ветеранів війни та праці, Івано-Франківської облдержадміністрації, Інституту проблем матеріалознавства НАН України і т. ін.

В науковій школі професора Володимира Пасічника пройшли вишкіл та отримали путівку в науково-професійне життя – Малюта Тетяна – нині провідний професор Нью-Йоркського університету, Яцишин Юрій - завідувач кафедри інституту при Міністерстві економіки України, Тавпаш Юрій – один з директорів фірми „Світоч”, Кицмей Тарас та Любінець Ярослав – президент та віце-президент компанії „Софт-Серв”,  Сергєєв Олег – директор Львівської філії Укрсоцбанку, Пелещишин Андрій та Жежнич Павло – молоді доктори наук, професори львівської політехніки. Всього в науковій школі виховано понад два десятки кандидатів наук та ряд докторів наук галузі інформаційного аналізу та сучасних інформаційних технологій.

Професор Пасічник є автором понад 130 наукових праць, декількох монографій, 10 базових україномовних підручників, рекомендованих Міністерством освіти для студентів та аспірантів всіх ВНЗ України з предметів „Організація  баз даних та знань”, „Дискретна математика”,  “Системи штучного інтелекту”, “Теорія прийняття рішень”.
Нагороджений в 1998 році  освітянськими нагородами Держави „Відмінник освіти України”, “За наукові досягнення”, відзначений грамотами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки. Фахівець – вчений з світовим ім’ям в галузі інформатики.

Володимир Пасічник – голова професійної громадської організації „Львівська асоціація інформатиків”, президент благодійного фонду „Інтелект. Світогляд. Майбутнє”. Ініціатор та керівник громадських освітніх ініціативних комп’ютерних  проектів – „Галицький турнір юних інформатиків”, дитячий освітньо-відпочинковий табір „Кіберленд”, „Недільна” та „Вечірня” комп’ютерні школи, академічна студентська регіональна комп’ютерна мережа „АSTRA”, Львівський освітній дистанційний центр для дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Одружений – дружина працює вчителем предмету “Інформатикa” в НВК Школа-гімназія “Сихівська”. В сім’ї троє дітей.


Немає відео з цим депутатом.Контакт з депутатом