Пелешак Ярослав Антонович (ВО «Свобода»)
Депутати міської ради

Пелешак Ярослав Антонович член всеукраїнського обєднання «Свобода», член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

 Народився 11 січня 1941  року у м. Львові . Українець. Громадянин України. 
 
Освіта:
З 1957 р. по 1962 р. – навчався у Львівському політехнічному інституті  на механічному  факультеті. 
 
 Трудова діяльність:
З жовтня 1962 р. по червень 1964 р. -  працював у Львівському  міському професійно-технічному училищі № 29 на посаді інженера з виробництва.
З червня 1964 р. –по серпень 1966 р. – працював у Львівському проектно-конструкторському інституті легкої промисловості на посадах інженера-конструктора  III категорії,  II  категорії, I категорії.
З серпня 1966 р. –по жовтень  1970 р. – працював на ЛТЗ інженером-технологом.
З жовтня 1970 р.- по грудень 1994 - працював в СКБ системотехніки виробничо-технічного об’єднання «Електрон» в м. Львові на посадах  конструктора  II  категорії, провідного інженера, начальника  сектора, начальника відділу, головного спеціаліста, начальника лабораторії, заступникам головного бухгалтера.
З грудня 1994 р. по січень 1996 р. – працював на державному комунальному видавничому підприємстві «Край» в м. Львові на посаді головного бухгалтера.
З лютого 1996 р. по 2000 р. -  працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Міжнародні перевезення»  в м. Львові  на посаді головного бухгалтера.
З червня 2000 р. по травень  2002 р. – працював в апараті Верховної Ради України у м. Києві на посаді помічника-консультанта народного депутата України.
З травня 2002 р. –працює  в Західній філії державного підприємства  Міністерства  оборони України «Укроборонресурси»у  м. Львові на посаді головного бухгалтера. 
 
Одружений.  Виховує двох синів.   
 

Запити відсутні
Костюченко Світлана Григорівна
Тиркус Марта Ярославівна
Зенченко Євген Валерійович

Статті відсутніНемає відео з цим депутатом.Контакт з депутатом