Нелегальні маршрутні перевезення у Львові та області зростають в арифметичній прогресії — депутат
анонси

У Львові та області зростають обсяги нелегальних маршрутних перевезень.

Про це повідомив голова комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міськради Василь Попович сьогодні, 23 березня, на спільному засіданні комісії з представниками місцевої виконавчої влади та правоохоронних органів.
«На сьогоднішній день нелегальні перевезення у місті та області збільшуються в арифметичній прогресії», — сказав він.

За його словами, найбільш поширеними порушеннями є самовільне продовження перевізником маршруту та перевезення пасажирів взагалі без будь-яких на це дозволів.

Попович нагадав, що міська рада прийняла ухвалу про те, щоб заборонити маршруткам приміського сполучення проїзд через центральну частину Львова (висадка пасажирів має здійснюватись на автостанціях). Ухвала діє вже близько двох місяців, проте «маршрутники» продовжують їздити через центр, наголосив він.

За даними заступника міського управління транспорту Ігоря Собенка, на сьогодні по місту їздять 1233 маршрутних автобусів приміського сполучення. Він навів факти систематичних порушень частини з них маршрутних паспортів — маршрутки заїжджають далі, ніж їм дозволено.

Депутат міськради Андрій Мисик, ініціатор прийняття згаданої вище ухвали, підрахував, що за рахунок самовільного продовження маршрутів перевізники заробляють разом декілька десятків мільйонів гривень на рік. «А може, й більше», — додав він.

Обговоривши проблему, учасники засідання домовились створити постійно діючу спільну групу в складі членів депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку, транспортної інспекції та міліції, яка здійснюватиме контроль за маршрутними та таксоперевезеннями.
 

Вголос