Кардаш Іван Богданович (ГП «ПОРА»)
Депутати 5 скликання (2006-2010)

Фракція «ПОРА», заступник голови Постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення



Кардаш Іван Богданович народився 13 лютого 1984 року в місті Бібрка Перемишлянського району Львівської області. Громадянин України. Одружений.

До 1993 року проживав у місті Бібрці, де розпочав навчання та закінчив перші чотири класи Бібрської середньої школи. Потім переїхав на постійне проживання до Львова, де продовжив навчання, вступивши до Львівської академічної гімназії.
Після семи років навчання у гімназії вступив до національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність «Хімічна технологія та інженерія».

У 2003 році став членом ЛММГО «Студентське братство Львівської політехніки» і невдовзі був обраний головою його правління.
З кінця 2004р. є членом Ради ЛММГО «Студентське братство Львівської політехніки». На даний момент є членом Студентського братства Львівської політехніки.
У 2004 році, будучи головою СБЛП, співкоординував Студентську барикаду Свободи, котра була відповіддю на свавілля влади, зокрема на інцидент із підкиданням гранат в офіс Студентського братства Львівської політехніки. Потім координував поїздки на Схід та Південь спостерігачів.

Літом 2005 року став членом громадянської партії «ПОРА», член Ради Львівської міської організації ГП «ПОРА».

У 2006р. був обраний депутатом Львівської міської ради, член постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення

Дуже любить Карпати, не може жити без файної музики та книжки. Колись трохи грав шахи та баскетбол. Недавно «захворів» гірськими лижами.

1. 07.09.2006 Про надання інформації.
2. 07.09.2006 Про надання інформації.
3. 07.09.2006 Про надання інформації.
4. 07.09.2006 Про надання інформації.
5. 07.09.2006 Про надання інформації
6. 07.09.2006 Про надання інформації.
7. 19.10.2006 Щодо впорядкування офіційного сайту ЛМР.
8. 19.10.2006 Про надання інформації.
9. 19.10.2006 Про цільове використання коштів.
10. 19.10.2006 Про надання інформації.
11. 30.11.2006 Про самовільні надбудови.
12. 28.12.2006 Про збільшення фінансування фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
13. 14.02.2008 Про стан виконання доручень по ухвалі щодо врегулювання пасажирських перевезень
14. 14.02.2008 Щодо законності  встановлення сцени на пл. Міцкевича.
15. 03.04.2008 Щодо законності встановлення автостоянки на вул. Вернадського, 24-36.
16. 03.04.2008 Про надання інформації.
17. 17.04.2008 Про виконання ухвали №993 від 05.07.2007 р.
18. 06.11.2008 Про самовільне будівництво на вул. Кочегарська, 16.
19. 30.09.2009 Про ненадання управлінням освіти ЛМР відповіді на депутатське звернення.                                                                                                         20. 15.04.2010 Щодо скарги настоятеля монастиря св.Климентія на аварійний стан комину будинку, що по вул.І.Франка, 56.
21. 15.04.2010 Щодо створення у м.Львові велосипедних доріжок.                                                                                                                                                 22. 15.04.2010 Про надання методичних матеріалів самооцінювання виконавчих органів ради.                                                                                                      23. 15.04. 2010 Про впорядкованість Личаківського цвинтаря.
24. 29.07.2010 Щодо забезпечення організації руху транспортних засобів і пішоходів під час виконання заторових явищ.
25. 09.09.2010
Щодо звернення мешканців вул.В.Великого зі скаргою на ЛКП "Південне".
26. 09.09.2010
Щодо звернення мешканців вул.Ялівець, 31 зі скаргою на постійні перепади напруги.



1. Мисик Людмила Володимирівна
2. Голяк Марія Романівна
3. Буцький Анатолій Сергійович
4. Караваєв Сергій Венциславович

Статті відсутні