Зафійовський Роман Юрійович («Наша Україна»)
Депутати 5 скликання (2006-2010)

«У нашому місті в першу чергу потрібно звернути увагу на економічний розвиток міста та залучення інвестиційних проектів, які б дали місту можливість економічно та фінансово розвиватись»

Фракція «Наша Україна», заступник голови Постійної комісії комунального майна та власності
 


Народився  26 вересня 1966р. у м. Львові. Громадянин України. Одружений, двоє дітей.

 Навчався в СШ №4 м. Львова.
У 1988 році - закінчив Львівську політехніку. За освітою інженер-технолог.
З 1988 року працював у Фізико-механічному інституті Академії Наук України науковим співробітником. Займався науковими дослідженнями в галузі фізики металів. Є співавтором шести друкованих наукових праць і публікацій, в тому числі і за кордоном.

1995р. – 2002р. – працював у ДМП “Газотермік” при ФМІ НАН Україна.
2002р. –2004р. – працював начальником відділу збуту ТзОВ “Компанія Плюс”.
З 2005р. – працює директором ТзОВ “Компанія Плюс”.

Громадсько-політичною діяльністю Роман Зафійовський почав займатись ще будучи студентом, з часів виборів до Верховної Ради СРСР, працюючи на виборчу кампанію Ростислава Братуня. Брав активну участь у роботі громадських організаціяй: Студентське Братство, Карпатський Лещетарський клуб. Учасник студентського голодування в Києві на майдані проти уряду Масола. Учасник створення одного з перших в Україні осередків Товариства Української Мови при Фізико-механічному інституті.
З моменту створення у 1995 р. Роман Зафійовський член  РДО «Нова хвиля». Займався активною роботою у виборчих кампаніях до Верховної Ради України в штабах Олександра Ємця, Віктора Пинзеника, Тараса Стецьківа.
 У 2002 році Роман Зафійовський був висунутий блоком Віктора Ющенка “Наша Україна” кандидатом у депутати до Львівської міської ради. Пішов у депутатство через небайдужість до рідного міста, як корінний Львів’янин. Виграв вибори по виборчому округу № 25 ( Левандівка ). Як депутат Львівської міської ради працював в постійній депутатській комісії фінансів та планування бюджету.
З 28 березня 2005 р. Роман Зафійовський член партії Народний союз Наша Україна.У 2006р. - обраний депутатом Львівської міської ради, член фракції “Наша Україна”, заступник голови постійної комісії комунального майна та власності. Від діяльності в комісії депутат очікує налагодження процесу обліку майна міської громади та його ефективне використання: створення централізованої системи обліку майна міста та впорядкування орендних відносин майна міста.

На вулиці Широкій 1 ( Народний дім “Просвіта”) працює громадська приймальня, де  він проводить прийом виборців.

1. 05.10.2006 Про житлове питання гр. Музики Н.М.
2. 19.10.2006 Про ремонт дороги на вул. Старознесенській.
3. 14.02.2008 Щодо законності ведення будівництва на вул. Пасічній, 60.
4. 10.07.2008 Про ремонт ліфтів по вул. Широкій, 68.
5. 09.10.2008 Школа №67.
6. 09.10.2008 Про каналізування вул.Естонської
7. 23.10.2008 Щодо кількості радників м/г.
8. 20.11.2008 Про причини відмови у видачі дозволу гр. Смолій І.С
9. 19.03.2009 Щодо звернення гр. Лопатюк О.
10. 19.03.2009 Щодо можливості проведення ремонту у квартирі дітей-сиріт по вул. Шевченка, 9, кв.1-а.
11. 09.04.2009 Про порушення громадського порядку на вул, Коновальця, 27; Файл 1.
12. 30.04.2009 Про ремонт даху у будинку №27 по вул. Коновальця.
13. 21.05.2009 Про стан виконання ухвал №897.
14. 30.09.2009 Про передачу церкві споруди храму Костелу єзуїтів.
15. 11.03.2010 Про несправність каналізаційних мереж на вул.Коновальця.
16. 03.06.2010 Щодо звернення гр. Ю.Гольди зі скаргою на дії ЛКП "Каменяр-Центр".
17. 29.07.2010 Про надання інформації щодо переліку об'єктів, що включені до програми підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
18. 30.09.2010 Щодо передачі садочка на баланс міста  та відновлення його діяльності, який знаходиться в мікрорайоні Левандівка.
19. 30.09.2010
Щодо звернення мешканців вул.Широкої, 55, кв.5, 12, 15.
 



1. Хом’як Володимир Романович
2. Олійник Андрій Михайлович
3. Прийма Ігор Степанович
4. Хом’як Наталія Борисівна

Статті відсутні