Дзюбан Андрій Володимирович (БЮТ)
Депутати 5 скликання (2006-2010)

«Місту потрібна стабільність, обов’язкова реорганізація комунальних підприємств»

Фракція БЮТ, член Постійної комісії економічної політики


Дзюбан Андрій Володимирович народився 15 серпня 1975 р. у м. Львові. Громадянин України.

Вищу освіту здобув у державному університет «Львівська політехніка» на факультеті «Автоматика та управління в технологічних процесах» за спеціалізацією – комп'ютеризовані  системи  автоматики  та  управління  в технологічних процесах, який завершив у 1997р.

Трудову діяльність розпочав у січні 1995 року – працював на ПП «Айя» технологом. В обов’язки входило: розробка та впровадження технології виробництва морозива, запуск технологічної лінії.
З грудня 1995р. по червень 2002р. – розпочав підприємницьку діяльність з ПП «Емпірей». Основний вид діяльності ПП «Емпірей» – це продаж комп'ютерної техніки. У даній сфері Дзюбан Андрій здобув досвід у зовнішньоекономічній діяльності, імпорті-експорті товарів, аналізу ринку, ціноутворення, логістики, маркетингу.
У цей же час займався бізнесом у сфері послуг, а саме: створення комп’ютерного клубу, організація національних змагань тощо.
З червня 2002р. – працює управляючим партнером ТзОВ «Макро Консалтинг Груп». Це консалтингова компанія, яка працює в секторі В2В. Компанія спеціалізується у сферах стратегічного маркетингу, маркетингових досліджень та роботі з персоналом і є незалежним територіальним західним партнерським офісом компаній "TouchPoll Ukraine" та "Trout & Partners" в Україні.
З грудня 2004р. працює викладачем програми МБА при Львівському інституті менеджменту. Веде спецкурс «Управління маркетингом».
З листопада 2005р. – обіймає посаду головного редактора художніх програм ТзОВ «ТРК Західтелесервіс».
У 2006р. – обраний депутатом Львівської міської ради, член фракції БЮТ. Вважає, що це «єдина політична сила, яка має стабільну позицію, послідовна в своїх діях, і відстоює шлях справедливості, шлях єднання та процвітання українського народу». Став депутатом задля того, аби відстоювати інтереси громади Львова
Член постійної депутатської комісії економічної політики.
1. Дворяшин Володимир Михайлович
2. Крупський Віталій Станіславович
3. Мельник Мирослав Дмитрович
4. Ярощук Роман Анатолійович

Статті відсутні