Олег Бас: "В аварійному стані у Львові не лише труби..."
анонси
Із початку опалювального сезону вже чотири рази припиняли опалення Сихівського масиву. Причина — постійні прориви у тепломережі, котра веде від ТЕЦ-1 до мікрорайону. Так, за годину з дірявої труби витікає близько 200 куб. води, повідомив голова фракції ПРП у Львівській міській раді, заступник голови інженерної комісії Олег Бас.
 
"Цій трубі вже понад двадцять років. Зрозуміло, що вона в аварійному стані. Постійні прориви призводять до величезних тепловтрат. Мережу постійно латають, але, як бачимо, ефекту це не дає", — зазначив Олег Бас.
 
За інформацією депутата, на початку року тепловтрати становили 120 — 130 кубів води за годину. Натоміть на кінець року ці показники зросли до 200 кубів на годину.
 
"Нагріли воду, вона пішла по магістральній трубі, і по дорозі значна її кількість витекла. Ще минулого року наша фракція пропонувала закласти у бюджеті кошти для того, аби перекласти магістраль від ТЕЦ-1  до Сихова. Тоді ми могли би говорити про нормальне теплопостачання великого мікрорайону. Звичайно, йдеться про велику суму, яка коливається у межах 8 — 12 млн грн, але зробити це просто необхідно", — переконаний Олег Бас.

 Ратуша  26.11-02.12.09  №45(1457)