Арзуманян Вардкес Зиноверович (БЮТ)
Депутати 5 скликання (2006-2010)

"На певному етапі свого життя я дійшов висновку, що можу належати не лише собі і хочу змінити життя не тільки своє. Місту потрібна перш за все чесність і вона не закінчується після виборів мера, чи депутатських виборів"

Фракція БЮТ, член Постійної комісії комунального майна та власності


Арзуманян Вардкес Зиноверович народився 15 лютого 1963р. в м. Степанакерт, Вірменія. Громадянин України. Одружений, батько двох дітей. Дружина Лариса, донька Еліна та син Давид.

З 1981 року по 1987 рік – навчався  в Інституті Народного Господарства у Ростові-на-Дону.
З 1993 року – засновник і директор ІКФ Інтехна -Львів.
3 2002 року помічник Народного депутата Тимошенко Ю.В. Саме після зустрічі з Юлією Володимирівною Вардкес Арзуманян прийняв рішення обрати саме цю політичну силу. Він довіряє їй та приймає її філософію, викладену у програмі партії.

З 2006 р. – був обраний депутатом Львівської міської ради за списками БЮТ, член постійної депутатської комісії комунального майна та власноcті. У цій комісії має за мету довести, що майно міста можна не лише продавати, а й постійно поповнювати його.

Президент гільдії реставраторів міста Львова, член Комітету підприємців Львівщини,  заступник голови Залізничної РО ВО Батьківщина.

Хобі: «У мене досить незвичайне хобі. Річ у тім, що ресторанний бізнес, яким я займаюсь переріс в хобі. До того ж, я ще й заробляю гроші завдяки своєму захопленню», – Вардкес Арзуманян.

1. 06.11.2008 Скарга мешканців будинку №34 на пл. Ринок.
 

 1. Стефашко Роксолана Романівна
2. Кузь Софія Ярославівна
3. Томська Лідія Василівна
4. Танчук Олена Євгенівна