Сергій Бащук, депутат ЛМР від фракції «Наша Україна», про те, що облрада має виділити землю власникам присадибних ділянок поблизу аеропорту
анонси

- Міська рада найближчим часом вирішить усі питання із гаражними кооперативами поблизу ДП «Міжнародний аеропорт «Львів». Інша справа – садово-городній кооператив. Посприяти із виділенням землі останньому могла б обласна рада. Відповідне доручення ЛМР дала мерові ще два місяці тому, однак питання досі не вирішене. 

Із гаражними кооперативами у депутатів міськради не виникає особливих запитань. Зрозуміло, що львів’яни не можуть тримати свої авто у Пустомитівському чи Городоцькому районі. З цією проблемою ми впораємось, однак подальша доля присадибних ділянок, розташованих поблизу аеропорту викликає цілу низку запитань.

Ще два місяці тому ЛМР дала доручення міському голові. Мер мав офіційно звернувся до обласної влади з тим, аби компенсацією території садово-городньому кооперативу зайнялась саме вона.

Пройшло вже стільки часу, однак виявляється міський голова так і не звернувся до обласної ради. Принаймні, інформації про це нема. Як мені пояснив Андрій Садовий, він на одній із нарад  з обласними можновладцям виступив з відповідною ініціативою. Для мене звернення – це офіційний лист, з номером, з датою, з конкретною пропозицією за дорученням міської ради. Принаймні, в такому випадку, обласна рада мусіла би дати конкретну відповідь у конкретний термін. Виходить так, що міський голова не виконує доручення сесії ЛМР, принаймні, депутатів про виконання до відома не доведено. 

Закиди пана Колєснікова, що депутати ЛМР не хочуть сприяти розбудові аеропорту – безпідставні. Зі свого боку ЛМР зніме проблему із гаражними кооперативами, однак бласна влада мала би теж на ділі долучитись до підготовки до Євро-2012.

Виявляється, у нас між обласною та міською радами відсутні комунікації. Не можна розділяти – це ваші проблеми, а це – наші. Проблеми з підготовкою до чемпіонату є спільними, і їх треба спільно вирішувати. Не секрет, що Львів є дуже утіснений в територіях. Врешті, обласна рада має землі запасу і може посприяти вирішенню проблем із землею для садово-городнього кооперативу.  

Львівський портал