Громадські вбиральні будуть «п’ятизірковими»
анонси
До 2012 року громадські вбиральні Львова перетворяться на заклади «єврокласу». Депутати Львівської мерії прийняли на сесії ухвалу, яка дозволить взятися за реконструкцію старих вбиралень та будівництво нових.
 
Як сказав для «Леополіса» автор проекту ухвали, депутат Львівської міської ради Анатолій Забарило, у Львові бракує якісних вбиралень. Загалом у місті 22 вбиральні, лише 12 з них працюють. «Згідно з санітарними нормами, у Львові повинно працювати близько 350 вбиралень, - наголосив Забарило. – На один квадратний кілометр має бути дві вбиральні. Сьогодні відповідні служби мають нам сказати, які вбиральні потребують капітальної реконструкції. На їх ремонт і реконструкцію оголосять спеціальний конкурс».
 
Для зведення нових вбиралень у Львові шукатимуть земельні ділянки. Частину побудують на вулиці Стрийській-Кільцевій дорозі, де відбуватиметься футбольний чемпіонат Євро-2012. Послуги вбиральні, яку зведе інвестор за власні кошти, будуть платними. Щоправда, у місті запровадять вільне користування туалетами, проте лише у приміщеннях виконавчих органів міської ради, комунальних підприємствах. У ресторанах і кафе доведеться платити.
 
Анатолій Забарило каже, зведення однієї вбиральні коштує щонайменше 500 тисяч гривень. І все ж частину вбиралень збудують за бюджетні кошти.

Марія Деркач
"Високий замок"