Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів
Проекти ухвал

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України, у результаті якої гинуть жителі України, та подіями останніх місяців в Україні, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, а також територіальній цілісності держави, міська рада ухвалила:
1. Призупинити виконання пунктів 3, 4 ухвали та розділу 4 додатка до ухвали міської ради від 28.01.2010 № 3166 “Про затвердження Правил дотримання тиші у громадських місцях на території м. Львова“ (зі змінами).
2. Заборонити фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів на період до прийняття міською радою рішення про відновлення дії положень, призупинених цією ухвалою.
3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення інформувати заявників, які планують використання піротехнічних засобів, про тимчасову заборону використання піротехнічних засобів, салютів та феєрверків.
Відповідальний: начальник управління
з питань надзвичайних ситуацій та
цивільного захисту населення.
4. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ інформувати засоби масової інформації про тимчасову заборону використання піротехнічних засобів, салютів та феєрверків.
Відповідальний: начальник управління
інформаційної політики та зовнішніх
відносин департаменту “Адміністрація
міського голови“.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

 

Міський голова А. Садовий