Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2014-2017 роки (“Теплий дім“)
Проекти ухвал

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про енергозбереження“, “Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки“, “Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку“, з метою забезпечення участі власників квартир у будинках ОСББ і ЖБК щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2014-2017 роки (“Теплий дім“) (додається).
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури передбачати кошти на фінансування Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2014-2017 роки (“Теплий дім“).
Відповідальний: директор департаменту
житлового господарства та
інфраструктури.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.

 


Міський голова А. Садовий

 

Завантажити додаток