Про затвердження Програми капітального ремонту оголовків димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності м. Львова на період 2014-2016 років
Проекти ухвал

З метою забезпечення проведення організаційних, технічних та інших заходів, спрямованих на забезпечення безпеки людей, приведення до належного технічного стану оголовків димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності м. Львова, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про житлово-комунальні послуги“, Правилами безпеки системи газопостачання України, затвердженими наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01.10.1997 № 254, наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 № 150 “Про затвердження Примірного переліку послуг з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 21.02.2014 № 160 “Про Програму капітального ремонту оголовків димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності м. Львова на період 2014-2016 роки“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму капітального ремонту оголовків димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності м. Львова на період 2014-2016 років (додається).
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури, районним адміністраціям, управлінню фінансів департаменту фінансової політики при формуванні бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2014-2016 роки передбачати кошти на капітальний ремонт оголовків димовентиляційних каналів житлових будинків відповідно до затвердженої Програми з врахуванням можливості бюджету.
Відповідальні: директор департаменту
житлового господарства та
інфраструктури, голови районних
адміністрацій, начальник управління
фінансів департаменту фінансової
політики.
3. Районним адміністраціям при розгляді питань влаштування нових і ліквідації існуючих опалювальних печей та кухонних вогнищ, влаштування нового автономного опалення взамін існуючого у квартирах (нежитлових приміщеннях) житлових будинків надавати технічні висновки при умові проведення гільзування димових каналів.
Відповідальні: голови районних
адміністрацій.
4. Пропонувати організаціям, у яких є на балансі житлові будівлі при виявленні несправностей оголовків димовентиляційних каналів вживати невідкладних заходів щодо приведення їх до належного технічного стану.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію житлової політики і на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.


Міський голова А. Садовий
 

Завантажити додаток