Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова
Проекти ухвал

Для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова, запобігання надзвичайних ситуацій на автошляхах міста, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про дорожній рух“, Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1301, постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102 “Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках“, Законами України “Про Цивільну оборону“, “Про захист територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру“, “Про аварійно-рятувальні служби“, на виконання рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.03.2012 № 2 і від 29.05.2012 № 5 міська рада ухвалила:
1. Затвердити:
1.1. Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова (додаток 1).
1.2. Типові форми:
1.2.1. Акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу (додаток 2).
1.2.2. Акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту (додаток 3).
1.3. Розрахунок витрат на здійснення одного переміщення транспортного засобу (додаток 4).
1.4. Договір про співпрацю (додаток 5).
2. Встановити, що акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу та акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту є підставою для застосування працівниками Державтоінспекції заходів адміністративного впливу, які передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.
3. Районним адміністраціям забезпечити встановлення інформаційних табличок (вивісок) на вулицях та площах, вказаних у пунктах 4.1-4.3 Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова.
Термін: до 01.09.2013.
Відповідальні: голови районних
адміністрацій.
4. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор департаменту
“Адміністрація міського голови“.
5. Встановити, що ця ухвала набирає чинності з 01.08.2013, але не раніше дня її оприлюднення.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови і постійну комісію депутатської діяльності та законності.


Міський голова А. Садовий

 

Завантажити додаток