Порядок денний пленарного засідання 09.07.2009
Порядок денний

 

1.Про затвердження плану роботи 14-ї сесії Львівської міської ради 5-го скликання.
В.Квурт
2.Інформація про підготовку міжнародного аеропорту «Львів» до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО 2012.
О.Загрева
3.Про внесення змін до міського бюджету м.Львова на 2009 рік.
О.Іщук
4.Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2008 № 1918 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 18.06.2009 року, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд ради).
5.Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2008 № 1918.
6.Про призначення Голови правління Інституту міста та затвердження персонального складу наглядової ради Інституту міста.
7.Про розгляд протесту прокурора м.Львова від 31.03.2009 № 263вих.
8.Про розгляд протесту прокурора м.Львова від 18.05.2009 № 398вих.
9.Про розгляд протесту прокурора м.Львова від 29.05.2009 № 433вих.
10.Про відміну ухвали міської ради від 20.11.2008 № 2246.
Г.Пайонкевич
11.Про надання дозволу ЛКП “Львівелектротранс“ на отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку на інвестицію в інфраструктуру громадського транспорту та послуг у м.Львові і надання муніципальної гарантії Європейському банку реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань ЛКП “Львівелектротранс“ відповідно до кредитного договору між ЛКП “Львівелектротранс“ і Європейським банком реконструкції та розвитку.
12.Про надання дозволу Львівському комунальному автотранспортно-дорожньому підприємству № 1339 на отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку на інвестицію у реконструкцію міських вулиць та пов’язаних мереж, покращення інфраструктури громадського транспорту вздовж трамвайних ліній № 2 і № 6 у місті і надання муніципальної гарантії Європейському банку реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального автотранспортно-дорожнього підприємства № 1339 відповідно до кредитного договору між Львівським комунальним автотранспортно-дорожнім підприємством № 1339 і Європейським банком реконструкції та розвитку
С.Кіраль
13.Про врегулювання торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом у дрібнороздрібній мережі.
14.Про призупинення укладення договорів оренди землі і видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та ресторанного господарства у стаціонарних малих архітектурних формах.
15.Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697.
16.Про встановлення атракціонів.
17.Про звільнення у 2009 році приватного підприємства “КУК“ від орендної плати за землю на вул. О.Фредра, 7.
18.Про надання пільги гр.Камінському Б.Р. при сплаті внеску за самочинне будівництво на вул. Дорога Кривчицька, 38.
19.Про звільнення у 2009 році ТзОВ “Готель “Асторія“ від сплати земельного податку на вул. Городоцькій, 15.
20.Про звільнення у 2009 році ЗАТ “Європейський дім“ від сплати за земельний сервітут на вул. Шевській, 14, 16.
І.Кулинич
21.Про внесення змін і доповнень до ухвали міської ради від 19.10.2006 № 219.
А.Павлів
22.Про надання дозволу ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на отримання кредиту
Ю.Голець
23.Про внесення змін та доповнень до ухвали від 10.03.2005 № 2137.
О.Побурко
24.Про затвердження переліку нежитлових приміщень, що використовуються для роботи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів у районах м.Львова, які не підлягають приватизації.
Ю.Наконечний
25.Про реорганізацію ЛКП “Монумент“ шляхом приєднання до ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“.
26.Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова військового майна (об’єктів електропостачання) квартирно-експлутаційного відділу м.Львова військ Західного оперативного командування та подальшої передачі спеціалізованому підприємству (ВАТ «Львівобленерго»).
27.Інформація про підготовку м.Львова до нового опалювального сезону 2009 – 2010 років.
А.Чернецький
28.Інформація щодо затвердження державної статистичної звітності форми 6-ЗЕМ у м.Львові.
Ю.Солярчук
29.Інформація про роботу Львівських міських електромереж та їх диспетчерської служби
І.Гнатюк
30.Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул.Героїв УПА,35.
31.Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Простій, 12-а.
32.Про надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Тихій, 3.
33.Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул.Болгарській,4.
34.Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Веселій, 7.
35.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м.Львова, які підлягають приватизації способом викупу.
Є.Климкович
36.Про затвердження матеріалів з інвентаризації земельних ділянок, що знаходяться у межах паркових зон м.Львова.
37.Про зміну конфігурації меж парку “Високий замок“ у частині земельних ділянок на вул.Замковій.
38.Про погодження заміни земельних ділянок, вилучених під будівництво пасажирського терміналу міжнародного аеропорту «Львів».
39.Про продаж фізичній особі – підприємцю Вязовченко Т.М земельної ділянки на вул.В.Антоновича, 138
40.Про продаж фізичній особі – підприємцю Канюку Ю.М. земельної  ділянки  на пл.Князя Святослава, 5.
41.Про продаж ТзОВ - спільному українсько-кіпрському підприємству “ЛЕО ПОРТО“ земельної ділянки на вул. Пильникарській, 5.
42.Про продаж ТзОВ «Хризоліт» земельної ділянки на вул.Т.Шевченка,186.
43.Про затвердження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Веселівському Д.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сяйво (навпроти Львівського керамічного заводу).
44.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Шумилу Р.З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І.Мазепи, 12.
45.Про затвердження ТзОВ “Метгал“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул.Стрийській, 197 у м.Львові.
46.Про затвердження ТзОВ МП “Воля“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Стрийській, 197 у м.Львові.
47.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Царику В.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зубрівській, 1.
48.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Подригулі В.П. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул.Т.Шевченка, 120-в, 120-г.
49.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Стасіву І.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Генерала В.Курмановича, 9-а.
50.Про затвердження гр.Лепех Ю.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Генерала В.Курмановича, 9-а.
51.Про затвердження гр.Окілку М.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Виговського між 5-м і 6-м Скнилівськими провулками.
52.Про затвердження гр.Кухар Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.5-й Скнилівський провулок, 21.
53.Про затвердження ТзОВ “Кам’янка“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул.Т.Шевченка, 266.
54.Про затвердження ТзОВ “ТМ-Плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул.Садовій,2-а.
55.Про затвердження ТзОВ “Терем і К“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 121-а.
56.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Чорненькому І.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Т.Шевченка, 120-б.
57.Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П.Грабовського,11.
58.Про затвердження ТзОВ «Віл» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є.Патона – вул. Ряшівській.
59.Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Варіант вибору» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги,79.
60.Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Лисеницькій.
61.Про затвердження гр.Ньонько М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Майданній,29.
62.Про затвердження гр.Шандрук Г.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 238-а.
63.Про затвердження гр.Бляхарській В.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Личаківській, 228-а.
64.Про затвердження ТзОВ “Медична клініка “Обласний діагностичний центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пекарській, 65.
65.Про затвердження гр.Бенько Л.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Солом’янка,18.
66.Про затвердження гр.Крищук І.Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М.Кибальчича,8-а.
67.Про затвердження гр.Яциковській О.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пісковій,33.
68.Про затвердження фізичній особі – підприємцю Маланюку Ю.І. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Б.-І.Антонича.
69.Про затвердження державному підприємству «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Пулюя – вул. Трускавецькій.
70.Про затвердження ЗАТ «Фірма «Львів-Петроль» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Лемківській,9.
71.Про користування земельними ділянками у м.Львові:
71.1.Релігійними громадами і релігійними організаціями земельними ділянками.
71.2.Львівським дошкільним навчальним закладом яслами-садочком  № 31 Львівської міської ради Львівської області на вул. П.Панча, 16.
71.3.Львівським економічним ліцеєм на вул. М.Хвильового, 35.
71.4.Львівським державним коледжем легкої промисловості на вул.Генерала М.Тарнавського, 106-а.
71.5.Комунальним закладом освіти освітньо-виховним реабілітаційним комплексом школою – дитячим садочком “Центр реабілітації“ на вул.П.Шафарика, 15.
71.6.Львівською обласною радою на вул. Б.Лепкого, 8.
71.7.Львівською обласною радою на вул. Кульпарківській, 95.
71.8.ЛКП “Львівелектротранс“ на вул. Татарбунарській, 22.
71.9.ВАТ ВТБ Банк на вул. Стрийській, 33.
71.10.ВАТ “Львівське АТП 24654“ на вул. Джерельній, 69.
71.11.ВАТ “Укрнафта“ земельною ділянкою на  вул.В.Липинського, 27-а.
71.12.ВАТ “Концерн Галнафтогаз“ на вул. В.Липинського, 54-а.
71.13.ВАТ “Українська гірничо-металургійна компанія“ на вул. Т.Шевченка, 321.
71.14.ТзОВ “ЛТВП “Зроби сам“ на вул. Зеленій, 288-а.
71.15.ТзОВ “Укрзахідсервіс“ на вул. Т.Шевченка, 323.
71.16.ТзОВ “Автосервіс“ на вул. Залізничній, 7.
71.17.ТзОВ – фірмою “Габен“ на вул.Персенківці, 19.
71.18.ТзОВ “Івано-Франківськцемент-Етерніт“ на вул. Грунтовій,1.
71.19.ТзОВ “Дизайн-студія “Ключ“ на вул. І.Раковського, 24-а.
71.20.ПП “Захід-експрес“ на вул. С.Литвиненка, 19.
71.21.Житлово-будівельним кооперативом “Фенікс“ заводу телеграфної апаратури на вул.Героїв УПА, 55.
71.22.Суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною особою Лесем М.М. на вул.Зеленій, 115-а.
71.23.Фізичною особою – підприємцем Семчишиним І.І. на вул. Б.Хмельницького, 106.
71.24.Фізичною особою-підприємцем Морозовою Т.І. на вул.Садовій,2-а.
71.25.Фізичною особою – підприємцем Терлецькою О.М. земельною ділянкою на вул.Стрийській, 51.
71.26.Гр.Юзвою І.-А.М. у дачному кооперативі “Відпочинок-Люкс“ у районі Винниківського озера.
71.27.Гр.Бучко К.Я. у кооперативному садівничому товаристві “Автобусник“ в урочищі Клепарів.
71.28.Релігійною громадою Української греко-католицької Церкви парафії Положення Пояса Пресвятої Богородиці у місті Львові на вул. А.Головатого, 7-а.
71.29.Львівською академічною гімназією при Національному університеті «Львівська політехніка» на вул. С.Бандери,14.
71.30.ТзОВ “Індустрія“ на вул.Замарстинівській, 31-а.
71.31.Гр.гр. Подвірним В.М. та Подвірним О.М. на вул. М.Врубеля,38.
71.32.Гр.Гурським А.С. на вул.Шептицьких,43.
71.33.ОСББ «Ініціатива» на вул.М.Скрипника,25.
71.34.Гр.Оприсеком С.І. на вул.Тролейбусній,1.
71.35.ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» на вул. Пилипа Орлика, 5-б.
71.36.ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» на вул. І.Миколайчука, 11, 11-а, 13, 15, 36, 40.
71.37.Гр.гр. Кардаш Ж.С. і Бойко В.В. на вул. Шептицьких, 45.
71.38.Фізичною особою – підприємцем Бобришовою К.А. на вул. Рахівській,16.
71.39.Фізичною особою – підприємцем Цегеликом А.Г. на вул. Брюховицькій, 35.
71.40.ТзОВ “Кумгуф“ на вул.Базарній, 11.
71.41.ВАТ «ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» на вул.О.Довженка, 5.
71.42.ОСББ “Кайзервальд-2007“ на вул. Ніжинській, 31-а.
71.43.Релігійною громадою – церквою “Віфанія“ Християн Віри Євангельської на вул. Жовківській, 8.
71.44.ТзОВ «Футбольний клуб «Львів» на вул.Є.Патона,1.
71.45.Приватним підприємством «Галкурс» на вул.Русових,3.
72.Про внесення змін до договору оренди землі від 07.02.2008 № З-830.
73.Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 № 2499.
74.Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.05.2007 № 858.
75.Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2004 № 1642.
76.Про відміну ухвали міської ради від 26.06.2003 № 633.
77.Про розірвання за згодою сторін договору оренди землі від 31.08.2004 № Г-132 і змін до договору оренди земельної ділянки від 07.11.2007 № Г-477.
78.Про розірвання за згодою сторін договору оренди землі від 17.04.2006 № Ф-426.
79.Про вилучення за згодою з користування ЗАТ “Львівський ізоляторний завод“ земельної ділянки на вул.Орлиній, 8-а.
80.Про надання згоди ТзОВ “МВЗ“ на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул.Кульпарківській, 93-а.
81.Про продовження ТзОВ «Сихівське» терміну оренди земельної ділянки на вул.А.Монастирського,2.
82.Про продовження ПП “І.Куш“ терміну оренди земельної ділянки на вул.Пасічній, 84.
83.Про продовження ТзОВ “Каньйон“ терміну оренди земельної ділянки на вул.Т.Шевченка, 307-а.
84.Про передачу обслуговуючому кооперативу “Освітяни“ та членам обслуговуючого кооперативу “Освітяни“ земельних ділянок в урочищі Клепарів.
85.Про передачу гр.Мартинюку І.І. земельної ділянки у товаристві садоводів “Здоров’я-3“ в урочищі Клепарів.
86.Про передачу гр.Нечаєвій К.В. земельної ділянки у садівничому кооперативі “Мічурінець“ в урочищі Клепарів.
87.Про передачу членам садівничого кооперативу “Вінниця“ земельних ділянок на вул.Винниця, 42-65.
88.Про передачу гр. Павлову Б.О. земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 67 у м. Львові.
89.Про надання згоди гр.Цимбалі О.І. на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул.Сяйво, 8 у м.Львові.
90.Про надання згоди ТзОВ «Сувеніргал» на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 15.
91.Про зміну релігійній громаді євангельських християн-баптистів цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Фабричній, 21.
92.Про погодження житлово-будівельному кооперативу “ЗИГЗАГ-18“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки на вул. Зигзаг,18 у м.Львові.
93.Про погодження ТзОВ – фірмі “Доба ЛТД“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кутовій, 5.
94.Про погодження гр.Новосядлу І.С. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Д.Бортнянського, 37-а.
95.Про погодження ПП “МебельІнтерГарант“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Київській, 3/5 у м.Львові.
96.Про погодження ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Дж.Вашингтона, 3.
97.Про погодження ПП “Чарівниця“ місця розташування земельної ділянки  та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.М.Максимовича, 7.
98.Про погодження гр.Бахуру І.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Грунтовій, 34.
99.Про погодження ТзОВ ''Автотрейдінг-Львів'' місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.Промисловій, 52-б.
100.Про погодження ТзОВ “Євротрансбізнес“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл.Данила Галицького (між будинками № 10 і № 12).
101.Про погодження гр. Волошину Р.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Повітряній,16-а.
102.Про погодження ТзОВ «АВТОТРАНС ДІК» місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Т.Шевченка, 317 у м.Львові.
103.Про погодження ТзОВ «Єврольвів» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Богуна, 11.
104.Про погодження гр.Головатому Я.-М.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Солом’янці (біля будинків № 14 та № 16).
105.Про погодження ТзОВ «Лінкор Груп» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Князя Мстислава Удатного, 5.
106.Про погодження ПП «Шива» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зубрівській, 38.
107.Про погодження приватному підприємству «Компанія «Нова будова» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Антоновича,96.
108.Про передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок у м.Львові.
М.Бокало
109.Різне

Міський голова А.Садовий