Порядок денний пленарного засідання 27.12.2012
Порядок денний

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2012 рік.
О.Іщук
2.
Про внесення змін до спеціального фонду міського бюджету м. Львова.
3. Про звільнення у 2013 році від сплати орендної плати за землю та земельного податку релігійних громад, організацій та навчальних закладів.
4. Про звільнення у 2013 році львівських комунальних підприємств від сплати земельного податку.
5. Про звільнення у 2013 році підприємства Львівської виправної колонії № 48 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області від сплати земельного податку у частині платежів за земельні ділянки, що використовуються підприємством за цільовим призначенням.
6. Про звільнення у 2013 році приватної середньої загальноосвітньої школи-гімназії «Відродження» від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. В.Липинського, 16.
7. Про списання заборгованості Львівської обласної організації Спілки політичних в’язнів зі сплати за нежитлові приміщення на вул. В.Стефаника,8 та вул. В. Стефаника,10.
8. Про списання заборгованості товариства захисту дітей-інвалідів, хворих на ДЦП «Надія» зі сплати орендної плати за нежитлове приміщення на вул. Дністерській, 12.
9. Про списання заборгованості Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль України» зі сплати орендної плати за нежитлове приміщення на пл. Є. Маланюка,6.
10. Про списання заборгованості комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний учбовий центр підготовки та підвищення кваліфікації робітників та інженерно-технічних працівників і спеціалістів для виконання робіт з підвищеною небезпекою» зі сплати орендної плати за нежитлове приміщення на вул. Тернопільскій, 2-а.
І.Кулинич
11. Про міський бюджет м. Львова на 2013 рік.
О.Іщук
12.
Про перейменування ЛКНП «Центр розвитку туризму м.Львова».
13. Про перейменування ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до Чемпіонату Європи з футболу 2012».
О.Засадний
14.
Про надання місцевої гарантії для забезпечення виконання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ зобов’язань за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку на інвестицію у проект модернізації інфраструктури теплопостачання у м. Львові.
15. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на отримання кредиту та укладення договору гранту з Європейським банком реконструкції та розвитку на інвестицію у проект модернізації інфраструктури теплопостачання у м. Львові.
О.Синютка
16.
Про надання дозволу ЛМКП “Львівтеплоенерго“ на отримання пільгового кредиту та передачу майна у заставу.
17. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120.
18.
Про вилучення з Перспективної схеми малих архітектурних форм (тимчасових споруд).
І.Кулинич
19. Про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові (ухвала прийнята на пленарному засіданні 13.12.2012, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
20. Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м.Львові.
Г.Пайонкевич
21.
Про надання в оренду будівлі на вул. Грузинській, 23.
22. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 85.
23. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 58-а.
24. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4.
25. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Новий Світ, 22.
26. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Стрийській, 64.
27. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Здоров’я, 10.
28. Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1661.
29. Про заміну орендованих приміщень на вул. Арсенальській, 7 на приміщення на вул. Варшавській, 22.
30. Інформація про роботу управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради.
Є.Климкович
31.
Про нарахування та сплату орендної плати за землю і земельного податку до міського бюджету м. Львова у 2013 році.
32. Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дж. Ленона (мікрорайон № 42).
33. Про затвердження гр. Хавичу Р. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Загірній (навпроти будинку № 8).
34. Про затвердження гр. Боровцю П. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Стороженка, 33 – вул. О. Стороженка, 37.
35. Про затвердження гр. Труш Я. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 219-б.
36. Про затвердження ТзОВ “Фірма престиж альянс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. В.Чорновола, 57-а.
37. Про затвердження дочірнього підприємства “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 2-а
38. Про затвердження гр. Панченко Н. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Струмок (між будинками № 16-а та № 22).
39. Про затвердження малому приватному підприємству “Вулкан“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Любінській, 196.
40. Про затвердження гр. Кривошиї Я. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гординських,21.
41. Про затвердження гр. Волошин О. Д. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Молдавській,1.
42. Про користування земельними ділянками у м.Львові:
42.1.
ТзОВ “Профіт-Торг“ на вул. Зеленій, 204.
42.2. ТзОВ “Завод “Галичина“ на вул. Городоцькій, 288.
42.3. ТзОВ “Дика орхідея-ЛТД“ на вул. Стрийській, 104.
42.4. Обслуговуючим кооперативом “Автогараж “Зірка-Авто“ на вул. Академіка Я. Підстригача, 6.
42.5. Державним територіально-галузевим об’єднанням “Львівська залізниця“ на вул.Старознесенська, 1-д.
42.6. ФОП Сливінським О. С. на вул. Городоцькій, 153-к.
42.7. ФОП Панькевичем О. В. на вул. Городоцькій, 153-є.
42.8. ФОП Куриляком Б.Й., Куриляком Р.Б., Куриляком О. Б. на вул. Сихівській, 22.
42.9. Гр. Хом’як В.А. на вул. Базарній, 20.
42.10. Гр.Кавецькою О.П. на пл.Святого Теодора, 10.
43. Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.04.2012 № 1435.
44. Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1631.
45. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2012 № 1807.
46. Про користування земельною ділянкою на вул. Шота Руставелі, 11.
47. Про вилучення з користування Львівського державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту “Львівтеплоелектропроект“ земельної ділянки на вул. Героїв Крут, 1-а.
48. Про продовження ТзОВ “Будімекс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Олени Степанівни, 8.
49. Про зміну ТДВ “БПФ“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 188.
50. Про надання гр. гр. Сергеєву І. В., Тиртичній А. В. та Сердюк І. О. у сервітутне користування земельної ділянки на пл. Є. Маланюка, 7.
51. Про погодження гр. Сердюк Г. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Науковій, 2-б.
52. Про погодження місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення індустріального парку м. Львова у промисловій зоні “Рясне-2“, ділянка 1-1.
53. Про погодження гр. Чупу П. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9).
54. Про погодження гр. гр. Гуменному О. С., Ловчикову В. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 26.
55. Про погодження гр. Куксі Г.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, 17.
56. Про погодження гр. Тараканчиковій Р.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Черемшини, 25.
57. Про погодження ТзОВ “Компанія Інтерстандарт“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 323.
58. Про погодження гр. Басаю А. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній, 47-б.
59. Про погодження ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській, 8
60. Про наданння згоди гр. Скочиляс Е. С. на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. М. Кричевського,59.
61. Про погодження управлінню Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької церкви місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Пимоненка – вул. Хлібній.
62. Про надання громадянам дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки.
63. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
М.Бокало
64. Різне.

 

Міський голова                                                                                                   А.Садовий