Виборчі округи
Мажоритарний округ № 1

Депутат

Кравець
Тарас
Мирославович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 2

Депутат

Біда
Ігор
Васильович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 3

Депутат

Лесюк
Олег
Володимирович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 4

Депутат

Країнський
Анатолій
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 5

Депутат

Шеремета
Святослав
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 6

Депутат

Лозинський
Ігор
Іванович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 7

Депутат

Гупало
Тарас
Євгенович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 8

Депутат

Грубрин
Володимир
Тадейович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 9

Депутат

Кузишин
Мирон
Іванович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 10

Депутат

Дерейко
Ярема
Олегович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 11

Депутат

Семущак
Тарас
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 12

Депутат

Лунь
Юрій
Ярославович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 13

Депутат

Павлюк
Василь
Михайлович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 14

Депутат

Мочарський
Андрій
Йосипович

Партія Регіонів
Мажоритарний округ № 15

Депутат

Гринда
Іван
Ярославович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 16

Депутат

Семчій
Михайло
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 17

Депутат

Кужелюк Юрій
Анатолійович

«Україна Соборна»
Мажоритарний округ № 18

Депутат

Самагальський
Яромир
Мирославович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 19

Депутат

Лешневський
Богдан
Іванович

НРУ
Мажоритарний округ № 20

Депутат

Щур
Олександр
Володимирович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 21

Депутат

Горон
Василь
Васильович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 22

Депутат

Кіцера
Орест
Степанович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 23

Депутат

Карбовник
Андрій
Миколайович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 24

Депутат

Лещишин
Іван
Ярославович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 25

Депутат

Ничай
Ігор
Богданович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 26

Депутат

Рудницький
Іван
Іванович

«За Україну»
Мажоритарний округ № 27

Депутат

Федишин
Роман
Степанович

Аграрна партія
Мажоритарний округ № 28

Депутат

Новосад
Петро
Михайлович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 29

Депутат

Плахтій
Роман
Анатолійович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 30

Депутат

Лясковська
Віра Дмитрівна

«Україна Соборна»
Мажоритарний округ № 31

Депутат

Шекета
Людмила
Дмитрівна

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 32

Депутат

Макітра
Святослав
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 33

Депутат

Будинський
Ростислав
Зеновійович

«Фронт змін»
Мажоритарний округ № 34

Депутат

Рікота
Андрій
Юрійович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 35

Депутат

Гутник
Андріян
Юрійович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 36

Депутат

Клюс
Олександр
Романович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 37

Депутат

Яворський
Андрій
Петрович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 38

Депутат

Мельничук
Любомир
Анатолійович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 39

Депутат

Подолинний
Сергій
Іванович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 40

Депутат

Корсун
Ігор
Володимирович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 41

Депутат

Сільвестер
Ігор
Степанович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 42

Депутат

Грицевич Роман
Євгенович

«Реформи і порядок»
Мажоритарний округ № 43

Депутат

Федина
Павло
Васильович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 44

Депутат

Хомицький
Андрій
Іванович

ВО «Свобода»
Мажоритарний округ № 45

Депутат

Білінський
Євген
Євгенійович

ВО «Свобода»