Звіт депутата Львівської міської ради Івана Лещишина
Звіти

Лещишин  Іван Ярославович, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку.

Народився 6 грудня 1977 року в с. Велика Сушиця Старосамбірського району Львівської області. Українець. Громадянин України. 

В інших політичних партіях не перебував.

 

Контактні дані депутата:

- контактний телефон: 097-586-81-51

- персональний сайт https://www.facebook.com/LeshchyshynIvan
- адреса приймальні: м. Львів, вул. Кос-Анатольського, 10, СЗШ №93.

- Прийом громадян здійснюється кожного другого та четвертого четверга місяця з 18:00 до 20:00

- запити-53

- звернення-261
- проведено 80 прийомів громадян;
- прийнято понад 500 громадян;
- проведено 23 зустрічей з виборцями ( в т.ч. з трудовими колективами).

Брав активну участь у боротьбі проти попереднього режиму та під час революції гідності.

За період своєї діяльності з кінця 2010 року та до сьогоднішнього дня, завдяки вашій та своїй ініціативі та допомозі помічників і свободівської команди вдалося зробити наступні справи:

11.01.17-Герметизація міжпанельних швів Коломийська, 4

11.01.17-Ремонт внутріквартальної дороги-Коломийська, 13

11.01.18-Встановлення пандуса-пр. Червоної Калини, 68

11.06.30-Так як член комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку зобов’язав виконавчу владу знімати з маршрутів автобуси іноземного виробництва, які непризначені для міського перевезення пасажирів, про що свідчили високі сходи для здійснення посадки-висадки.

11.07.14-Боровся з рекламною агенцією, що розмістила біґборди  з інформацією іноземною мовою (особливо впадала у вічі «нова» вулиця нашого міста «Научная»!!!), що є  порушенням ст. 37 Закону України «Про мови».

11.09.02-Домігсяоблаштування для безпечного і безперешкодного пішохідного переходу  через вул. Зелену навпроти вул. Світанкової  та залізничної ст. СИХІВ,  відповідними знаками з нанесенням розмітки «зебра»

11.09.05-Зобовязав комунальні служби «терміново» відновити «якісно» пішохідну та зелену зони, а також бардюри, навпроти стадіону СШ №98 та ДНЗ №40, що на вул. Трильовського, оскільки під час аварійного ремонту водяних мереж на цій ділянці було зруйновано асфальтне покриття та пошкоджено зелену зону.

11.09.05-Зобов’язав дорожні і комунальні служби облаштувати пішохідний перехід відповідними дорожніми знаками і нанести  розмітку «зебра» на вулиці Зеленій, навпроти вул. Колодязної.

11.09.20-Клопотав про впорядкування тротуарів на вулиці Зеленій від меж міста Львова до вулиці Сихівської

11.09.26-Зобов’язавдорожні та комунальні служби відремонтувати тротуарну доріжку та відновити асфальтне покриттям тротуару біля будинку, що на проспект Червоної Калини, 88

11.09.26-Домігся терміново впорядкувати провалля біля каналізаційного люку, який розміщений на пішохідній доріжці, поряд із стадіоном СШ № 93 та навпроти будинку № 7 на вулиці Коломийській.

11.09.26-Домігся відновлення проходу на проспекті Червоної Калини між будинками, 103 та 105, що забезпело належні умови пересування мешканцям мікрорайону.

11.09.27-Зобов’язавдорожні та комунальні служби встановити на вулиці Надійна між будинками 1 та 5 пристрій примусового зниження швидкості;

11.09.27-Зобов’язавЖЕКперенести у зручне і доступне для мешканців оглядове місце інформаційний стенд (дошку), що розташований за адресою проспект Червоної Калини 109 біля входу до торгового центру «Зубра».

11.09.28-Домігсяоблаштування контейнерних майданчиків для твердих побутових відходів:

-  навпроти вулиці Світанкової, що біля залізничної станції Сихів;

-  в кінці вулиці Світанкової, навпроти будинку № 37;

-  на вулиці Надійній, біля залізничного переїзду.

11.09.28-Зважаючи на те, що Львів – місто, яке приймалоЧемпіонат Європи з футболу в 2012 році та очікувалона приїзд туристів, зобов’язаввідповідні служби провести демонтаж старого тролейбуса (мобільної стаціонарної майстерні) з вулиці Ряшівської, що на вїзді в місто, оскільки ця майстерня не виконувала своїх функцій, а її вигляд псувавобличчя нашого міста.Окрім цього, цей «живий монумент» буввідкритим протягом цілого дня та ночі і там збиралисялюдисоціально незахищених верств населення.

11.09.28-Долучався до демонтажу старих кіосків, що розміщувалися поруч на вул.Коломийській, 18 та на пр.Червоної Калини, 121, оскільки псували вигляд нашого міста.

11.09.27-Зобов’язав перевізника, який обслуговує маршрут №77, дотримуватися встановленого графіку руху

11.09.29-Зобов’язав відповідні служби негайно впорядкувати і привести у відповідність до вимог ст. 37 Закону України «Про мови»  надпис вивіски кафе-бару, що за адресою: м. Львів, вул. Кавалерідзе, 1, оскільки текст вивіски був написаний іноземною (арабською) мовою без перекладу, що є грубим порушенням.

11.09.29-Домігся у міського голови Андрія Садового (оскільки Андрій Іванович все робив щоб цього не сталося адже роботи тривали близько року) настелити відфризованим асфальтним покриттям бічні вулиці, що на вул.Зеленій: Ґрунтовій, Майданній, Світанковій, Слобідській, Колодязній, Розвилистій, Перелітній, Межовій, Рахівській, Розбіжній, Райдужній та задовольнити багаторічне прохання мешканців. Так як від початку заснування цих вулиць на них не було асфальтного покриття

11.09.30-Зобовязав провести демонтаж фундаменту наземної зовнішньої реклами на розі вулиць Сихівська та проспекту Червоної Калини, що навпроти церкви Різдва Пресв’ятої Богородиці, біля будинку пр. Червоної Калини, 85-А. Рекламного щита в цьому місці небуло, а лише фундамент;

11.10.04-Проведино ремонт та впорядковано провалля біля каналізаційного люку, який розміщений між пішохідними доріжками, навпроти будинку № 12-першого під’їзду на вулиці Коломийській

11.10.05-Відновлено сходи біля СШ № 98, що на вулиці Трильовського, 12, і забезпечено належні умови пересування дітям та мешканцям мікрорайону.

11.10.05-Домігся від ресторану «Українська кухня»прибрати їхній будівельний матеріал з тротуарної доріжки, що залишився після будівельних робіт цього ресторану адже зазначеною доріжкою щодня проходить велика кількість людей похилого віку, інвалідів, дітей та мешканці Сихова. Також зобов’язав відповідні служби обрізати кущове дерево, яке росло на узбіччі тротуару адже його ніколи не обрізували та накрити каналізаційний люк, оскільки це створювало незручності та могло призвести до травмування, особливо у вечірню пору.

11.10.12-Долучився до конфліктної ситуації, що виникла між мешканцями вул. Світанкової щодо розширення проїжджої дороги та зобов’язав відповідні органи настелити цю вулицю асфальтним покриттям.

11.10.14-Зобов’язав комунальні служби відновити благоустрій при будинкової території будинку №19, що на вулиці Коломийській. Під час аварійного ремонту водяних мереж біля 4-го під’їзду було зруйновано благоустрій зеленої зони але після закінчення ремонтних робіт ця територія залишилася в жахливому стані та не було відновлено благоустрій, адже на цій ділянці гуляють діти та відпочивають мешканці і це могло призвести до травмування.

11.10.14-Відновлено дощоприймач, який розміщений на проїзній частині тротуарної доріжки, навпроти будинку № 15-другого під’їзду на вулиці Коломийській.

11.10.19-Оскільки постать Степана Бандери не тільки у Львові, але й в усій Україні є визначальною, він - Герой України, зобов’язав районну адміністрацію впорядкувати площу перед пам’ятником та щоденно контролювати і тримати в належному стані цю територію.

11.10.19-Боровся з рекламною агенцією, що розмістила біґборди з порушенням ст. 37 Закону України «Про мови», зокрема біля залізнодорожного вокзалу. Адже,україномовний рекламний текст розміщений малими літерами, а іноземною мовою (англійською) — великими, що суперечить Закону

11.10.26-У зв’язку із початком нового навчального року зобов’язав комунальні служби терміново та якісно відновити прохід пішохідною ділянкою дороги , яка прямує від буд. №14, вул.. Коломийської до СШ №93, оскільки дерево, яке росте на узбіччі тротуару, ніколи не обрізували, а його обвисле гілля створювало незручностімешканцям та дітям, особливо у вечірню пору.

11.10.27-Домігся терміново впорядкувати провалля біля будинку № 27 на вулиці Кавалерідзе, на яке неодноразово багато років зі скаргами зверталися мешканці, що забезпечило належні умови пересування мешканців мікрорайону;

11.10.27-Зобов’язав дорожні та комунальні служби негайно якісно провести  очистку і ремонт та відновити дощоприймач у стислі терміни, що розміщений на проїзній частині біля тротуарної доріжки, між ДНЗ № 130 ,СШ № 1 та церквою Зіслання Св’ятого Духа на  вулиці Трильовського, 9, та встановити решітку.

11.10.28-Зобовязав відповідні служби притягнути до відповідальності, встановленої законом, власника МАФу «Родинна ковбаска», що біля буд. №16 на вул. Залізничній, та зобов’язав своєчасно вивозити вміст урни для сміття, а також забезпечити прибирання території у межах 10м., дотримувати належні умови пересування мешканцям мікрорайону, оскільки урна для сміття розташована на пішохідній доріжці.

11.10.31-Зобовязав рекламну агенція , що розмістила автоповертаючі (ролокасетні) рекламні конструкції з інформацією іноземною мовою на вулиці Чернівецькій, біля входу до вокзалу, прибрати рекламу адже це є порушенням Закону України «Про мови» та Закону України «Про рекламу». До того ж, жодного україномовного словане було– все іноземною мовою (англійською).

11.11.03-Домігся негайного демонтажу незаконно встановлених таблиць в парку на пл. М. Кропивницького, 1 біля церкви святих Ольги і Єлизавети, оскільки компанія що встановлює супутникове телебачення «Viasat»- розмістила рекламні таблиціз інформацією на деревах, що є грубим порушенням Закону України «Про рекламу.

11.11.03-Зобовязав п. Садового усунути чергове порушення Закону України «Про рекламу», та Закону України «Про мови»і демонтувати великий намет,щознаходився біля входу до ТЦ «Скриня», щона вулиці Городоцькій, 179, оскільки на ньому розміщувався надпис: «Книжковий ярмарок», «Книги по цінах виробника», «Вхід», але все іноземною мовою (російською) й без україномовного перекладу;

11.11.02- Зобов’язав районну адміністрацію впорядкувати бетон навпроти ТК «Шувар» (промислового, верхнього ринку) на пр. Червоної Калини, 36, оскількивиступавнад поверхнею землі іспотворюваввигляд нашого містата міг привести до травмування. Також було встановлено турнікети , що унеможливило незаконний перехід дороги на цій аварійній ділянці;

11.09.02-Домігся встановлення на перехресті доріг Коломийська – Трильовського чотирьох знаків пішохідного переходу з нанесенням двох розміток «зебра», адже на цьому переході швидкісний та інтенсивний рух автомобілів та висока аварійність;

11.11.30- Домігся відновлення освітлення пішохідних доріг, які пролягають повз шкільний стадіон СЗШ №93, що на вулиці Кос-Анатольського, 10. Освітлення не було декілька десятиліть.

11.12.01 Після 15-річної відсутності освітлення ДНЗ №40, що на вулиці Трильовського, 10 домігся його відновленню;

11.12.01 Домігся встановлення ? опор та ?світильниківна алеї, що веде від проспекту Червоної Калини до вул. Коломийськоїпоруч із ДНЗ №40 та СШ №98. Освітлення на цій пішохідній доріжці було відсутнє від початку її заснування. Також це створювало труднощі для батьків, дітей, працівників цих закладів та мешканців району і призводило до хуліганських дій, які не раз траплялися на цій ділянці, особливо у зимову пору року;

11.11.18-Зобов’язав комунальні служби відновити зруйнований на дорозі вулиці Коломийська, а саме напроти будинку №12 пристрій примусового зниження швидкості та відповідні знаки пішохідного переходу і обмеження швидкості згідно з правилами дорожнього руху.

11.12.05-Домігся встановити на тротуарі «турнікет», щоперехресті доріг Коломийська – Трильовського, між пішохідними переходами. Оскільки після нанесення розмітки «зебра» мешканці мікрорайону надалі порушувалиправила дорожнього руху і переходилидорогу у невстановленому місці, чим створювалиаварійну ситуацію;

09.12.11-Зобов’язав дорожні служби розширити та впорядкувати тротуари на вулиці Зеленій – від вулиці Надійної та до автобусної зупинки, що біля вулиці Світанкової, 3, а також з протилежної сторони – навпроти пішохідного переходу, оскільки він завузький і пройти чи проїхати  із дитячою коляскою по тротуарі неможливо. Тому мешканці змушені ходити по проїжджій частині, а це може призвести до травмування чи нещасних випадків, адже там велика інтенсивність руху автомобілів.

11.12.20-Домігся виділення коштів на ремонт даху і санвузлів у СЗШ №93, що на вул. Кос-Анатольського, 10.Ще з заснування школи дах не ремонтували і покриття було в аварійному стані, що привело до протікання, а в окремих місцях затоплення спортивного залу молодшої школи та окремих класних приміщень 4-го поверху.

11.12.22- Домігся встановлення сучасного дитячого майданчика та дві лавочки на подвір’ї школи ССЗШ №93, адже школа розташована в центрі мікрорайону, де є велике згромадження дітей, які потребують активного фізичного відпочинку.

12.01.05-Зобов’язаввласника МАФу (продуктового), що на вул. Залізничній, 16, встановити контейнер для сміття та зобов’язати своєчасно вивозити його вмістізабезпечити прибирання території.

12.02.21- Змусив відповідні органи зупинити незаконне виробництвота торгівлюалкогольними «напоями» на вул. Межовій, що, за словами мешканців, булопричиною поширення алкоголізму серед мешканців району «Старого Сихова»;

12.04.26-З важким зусиллям таки змусив п. Садового провести демонтаж комуністичної символіки неіснуючої держави – СРСР з будинків, що знаходилася на площі Соборній, 5 та на вул. О. Степанівнини, 2;

12.05.04-Домігся облаштувати освітлення над пішохідним переходом, що на вулиці Трильовського (між ДНЗ №40, СЗШ №98 по вул.. Трильовського, 8, 12 та ДНЗ №135, СЗШ №1 на вул.. Трильовського, 9, 17.) та забезпечити належний перехід мешканцям та дітям у вечірній час особливо у зимовий період;

12.05.18-Домігся від відповідних служб відновлення одного із під’їздів будинку №16, що на вул. Коломийській,після пожеж;

12.05.24-Як член комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку, постійно моніторю ситуацію на усіх громадських транспортних засобах щодо санітарно-вологого прибирання салонів транспортних засобів з обов’язковим миттям вікон та періодично виношу це питання на сесіях ЛМР;

12.05.10-Спільно з свободівцями домігся відновлення освітлення території садочку ДНЗ №176 «Пізнайко» на вул. Кос-Анатольського, 8, яке багато років не працювало. Відсутність освітлення ускладнювало пересування дошкільнят, батьків та працівників цього закладу, особливо в зимовий період.

12.05.24-Домігся провести розширення із влаштуванням асфальтного покриття пішохідної доріжки біля шкільного стадіону СЗШ №93, поряд із будинком № 7 на вулиці Коломийській, що забезпечило належні умови пересування школярам та мешканцям мікрорайону;

Долучався до розроблення наліпки спільно із Іриною Фаріон, щодо заборони водіям в салонах автобусів: курити, вмикати музику та розмовляти по телефону з тел. гарячої лінії управління транспорту та зв’язку. Також власноручно із помічниками наклеїли близько 700 наліпок в усіх маршрутках нашого міста;

Постійно із помічниками моніторимо ситуацію у маршрутних автобусах нашого міста щодо куріння, слухання музики та розмовляння за кермом у салонах автобусів під час руху транспортних засобів водіями порушниками та клопочу про притягнення їх до відповідальності;

11.12.29-Домігся відновленняосвітлення на мості поряд з головним залізничним вокзаломта пішохідної дороги,що пролягає до вул. Залізничної, між локомотивно-ремонтним заводом та будинком №7. Цією дорогоюта мостомходять  городяни а також гості нашого міста, які прибувають на залізничний вокзал.Мешканці різних районів зазначали, що через відсутність освітлення, вони неодноразово травмувалися, особливо в зимовий період. Відсутність освітлення також булапричиною хуліганства з важкими наслідками;

12.05.30-Домігся від адміністраціїЛьвівського Національного Академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької змінити та постійно тримати під контролем Державний Прапор України, який розміщуєтьсянад будівлею, оскількичерез байдужість регіоналівського керівництва він втратив вигляд;

12.05.30-Домігся на вулиці Трильовського, поруч із будинками, 4-8 прокласти освітлення над пішохідною доріжкою між ДНЗ №40,та їхніми будинками, а також забезпечити належний перехід мешканцям та дітям у вечірній час, особливо у зимовий період;

12.06.20-За допомоги Львівського геотехнічний інститут вдалося провести роботи та визначити рівень ґрунтових вод шкільного стадіону СШ№93 для проектування та реконструкції стадіону;

! 12.07.12-Надсилав запит до тодішнього голови Верховної ради Литвина, щодо невідкладних заходів для демонтажу комуністичної символіки неіснуючої держави СРСР з будівлі Верховної Ради на вул. Грушевського, 5 (п’ятикутноїкомуністичну зірку з флагштока, що була розташована над українським прапором), нажаль запит був невиконаний, але лише після революції гідності коли віце спікером ВР став свободівець Руслан Кошулинський, який доклав до цього багато зусиль, було проведено демонтаж;

12.07.12-За допомоги Львівського державного інституту проектування комунального будівництва “Львівдіпрокомунбуд вдалося виконати проектні роботи для реконструкції шкільного стадіону СШ №93;

12.07.20-Зобов’язавЖЕКвстановити інформаційний стенд (дошку) на вул. Зеленій, 385 поруч із храмомАрхистратига Михаїлатана вул. Зеленій, 407/2 (зупинка тролейбуса);

12.07.24-Встановленорешітку дощоприймача, що навпроти будинку №13 на вул. Садибній у стислі терміни та забезпеченоналежні умови пересування мешканців мікрорайону;

12.08.07-Після проведення євро 2012 звернувся до керівника УЄФА «uefa.com», Мішеля Платіні, що знаходиться у Австрії, оскільки з цього сайту було знято переклад сторінок українською мовою;

12.08.07-На прохання громадян зобов’язав відповідні служби встановитизнак зупинки навпроти залізничної ст. Сихів «НА ВИМОГУ»атакож перенестиі саму зупинку, яка була розташована за 30 м, але не була належним чином облаштована;

12.08.04- Зобов’язав відповідні служби відремонтувати та відновити безшумну роботу ліфта у 2 під’їзді буд. №15, що на вул. Коломийській. Постійна надшумна робота ліфта заважала спокійному сну у нічний час, особливо дітям, а також тим мешканцям, які живуть поряд із ліфтом, і створювала незручності;

12.08.15-Разом із свободівцями домігся відновити освітлення території садочку ДНЗ №176 «Пізнайко» на вул. Кос-Анатольського, 8, яке багато років не працювало, та передано на баланс ЛКП «Львівсвітло», оскільки відсутність освітлення ускладнювало пересування дошкільнят, батьків та працівників цього закладу, особливо в зимовий період;

12.08.15-Зобовязав відповідні служби встановити пристрої примусового зменшення швидкості поряд з буд. №12 і буд. №16, що на вул. Коломийській та відновити тротуарну доріжку біля пішохідного переходу, а також у напрямку СЗШ №93. Відсутність пристроїв примусового зменшення швидкості ускладнювала пересування через дорогу мешканцям та школярам, адже на відрізку цієї дороги траплялися не раз аварійні ситуації;

12.08.21- Зобов’язав ЖЕК встановити пандус з поручнями у під’їзді будинку і при вході у під’їзд – під’їзду №2 на вул. Коломийській,  буд. 15, м. Львова;

12.08.22-Зобов’язав сусідні підприємства, які розташовані на вул. Надійній, відновити дорожнє покриття від залізничного переїзду до вул. Зеленої, адже саме через їхню важку техніку ця дорога зазнала руйнувань;

12.08.23-Звертався до національної телекомпанії України привести у відповідність до вимог ст. 10 Конституції України трансляцію новин на НТКУ з обов’язковим перекладом коментарів з іноземної російської мовина українську мову та припинити трансляцію в «прайм-тайм» застарілих, нудних російськомовних гумористичних і музичних концертів;

12.08.23-На чисельні обурення мешканців домігся демонтажу незаконно-встановленої вивіски «алкоголь і тютюн» в вигляді арки над тротуаром в районі  вул. Кавалерідзе, 2 через те, що вона перешкоджає пішоходам;

12.08.28Домігся встановлення сучасного дитячого майданчика та дві лавочки між буд. №1–3 на вул. Скрипника та буд. №74, що на пр. Червоної Калини. Відсутність дитячого майданчика створювала незручності для дітей та батьків, оскільки вони змушені були ходити до майданчика, який розташований в іншому мікрорайоні;

З власної ідеї доставив смітники біля дитячих майданчиків: на пр. Червоної Калини, між буд.№103-105, на вул. Скрипника, між буд. №1-3, біля буд. №13, що на вул. Коломийські та поруч із СШ №93 а також звернувся з ініціативою до управління сім’ї та молоді, аби в подальшому при встановлені дитячих майданчиків обов’язково поруч встановлювали смітники. На мою думку саме з дитячого майданчика діти пізнають цей світ і було б добре щоб з дитинства вчилися порядку і викидали фантики з цукерків не на пісок а в смітник.

12.08.28-Зобов’язав комунальні служби замінити трубопровід від будинку до колектора діаметром 110 мм., довжиною 70 м.п., відновити пішохідну та зелену зони, а також бардюри біля 5-го під’їзду, будинку №9, що на вулиці Скрипника. Оскільки за останні півтора роки вже відбулося близько шести проривів трубопроводу. Також через постійне проривання труби та корозійний стан води, іпідмивання фундаменту будинку, особливо у зимовий період, створювало дискомфорт для мешканців та загрозу для здоров’я і руйнування фундаменту будинку. А часте порушення благоустрою могло призвести до травмування, особливо у вечірню пору;

12.10.08-Домігся розширення тротуарної доріжки біля стадіону СЗШ №93, поряд із будинком № 7 на вул. Коломийській та зобов’язав настелити її асфальтним покриттям. Занадто вузька тротуарна доріжка створювала незручності батькам та дітям особливо у вечірній час, туму мешканці були змушені ходити по газоні.

12.10.26-За порадою настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородицібуло придбано та встановлено з допомогою побратимів фігуркиБогородиці поблизу дитячихмайданчиків. Матінка Божа завжди була заступницею українського народу, тому сподіваюся, що вона захищатиме наші будинки, родини і особливо маленьких діток які гратимуться на цих майданчиках. Освячення дитячих майданчиків та фігурок Богородиці відбулося: 26 жовтня 2012 року біля СШ №93, а 27 жовтня 2012 року між будинками №1-3, що на вул. Скрипника.

         Також придбав фігурку Богородиці яку мешканці встановили на місці скверу де мало відбутися незаконне будівництво чотирьох-поверхового торгівельного центру, що знаходиться між буд. №107, на пр. Червоної Калини, та СШ №98, що на вул. Трильовського, 12.

12.11.14-Виніс на сесію ЛМР пропозицію щодо включення окремих рубрик до офіційного сайту Львівської міської ради у розділ «Депутати» доповнити двома підрозділами: 1. «Депутаські запити»(у якому публікуватимуться усі депутатські  запити (із вказівкою ініціатора) у повному вигляді, а також відповіді на них). 2. «Депутатські звернення» (у яких також публікуватимуться  усі депутатські  звернення (із вказівкою ініціатора) у повному вигляді, а також відповіді на них);

12.11.16-Домігся встановлення додаткового освітлення над дитячим майданчиком між будинками №1-3, що на вул. Скрипника.

12.11.21-Завдяки активності та зверненняммешканців домігся,перенести контейнер для сміття, який був розташований поруч із4 під’їздомна вул. Коломийській, №19у віддалене місце до інших контейнерів на допустиму відстань від будинку.

         Зобов’язав дорожні служби встановити на дорозі вулиці Скрипника, а саме напроти будинку № 13, знак пішохідного переходу та розмітку «Зебра»;

12.12.15-Домігся від виконавчої влади разом із свободівцями запустити новий трамвайний маршрут №10 (Залізничний вокзал – вул. Пасічна). Це дало можливість мешканцям та студентам Личаківського району з економи кошти, адже раніше їм доводилось добиратись на вокзал трамваєм двома трамваями (№2 і пересідати на №1/№9);

12.12.20 – Домігся встановлення освітлення над дитячим майданчиком між будинками №13-13А, що на вул. Коломийській та прилеглої алеї до них.     Відсутність освітлення ускладнювало пересування мешканцям та дітям у вечірній час, адже на цій території частими були випадки травмування та хуліганства, особливо в зимовий період.

13.01.16-Як депутат та член комісії інженерного транспорту та зв’язку домігся від виконавчої влади області на перехресті доріг, що на трасі Львів – Рава-Руська, біля с. Великі Грибовичі відновити зруйновану опору з двома світлофорними об’єктами з знаком пішохідного переходу. Зруйнована опора вже близько місяця як сталося ДТП, валялася з двома світлофорними об’єктами на проїжджій частині, чим створювала перешкоду для транспорту та могла призвести до чергової аварійної ситуації.

13.01.22-Зобов’язав Львівавтодор нормально організувати та відрегулювати роботу світлофорних об’єктів з протилежним ввімкненням один до одного, які розміщені навпроти дорослої поліклініки, буд. №66, що на пр. Червоної Калини.

13.02.12-Домігся часткового ремонтусистеми водопостачання в підвальному приміщенні школи СЗШ№98,що навул. Трильовського, 12.

13.02.19-На зверненнямешканціОСББ«Сихівчанка-10», щонавул. Коломийській, 10.зобов’язав відповідні служби перенести контейнери для сміття, від їхнього будинку до сусіднього, оскільки у них є свої контейнери за які ж сплачують щомісячну плату згідно договору

13.03.26-Після багатьох років обіцянок мешканцям таки зобовязав ЖЕК у найкоротший термін встановити пандус з поручнями у під’їзді будинку, під’їзду №2, будинку №13, що на вул. Коломийській;

13.03.26 Змусив відповіді служби у найкоротший термін провести ремонт кріплення між ланцюгом та сидінням одної із подвійних гойдалок дитячого майданчику біля буд. №13, що на вул. Коломийській а також зобов’язав перевірити усі гойдалки на дитячих майданчиках у нашому районі, а у разі виявлення зношених карабінів, відремонтувати їх;

13.04.04-Післязверненнямешканцябуд. №13 на вул. Коломийській – інвалідаІІ групи, зобов’язав відповідні служби забезпечити нормальну роботу ліфта (для з’їзду і виїзду)адже мешканцю було важко виходити на вулицю по сходовій клітці, оскільки ліфт не зупинявся іне викликавсяна ІІ поверсі;

13.04.09-Зобов’язав Львівелектротранспривести до належного санітарно-епідеміологічного стану (помити та прибрати) салон трамвою №7 реєстраційний номер 1119 та унайкоротший термін відновити гофроване перекриття між вагонами;

13.04.09-Зобов’язав Львівелектротранспривести до належного санітарно-епідеміологічного стану (помити та прибрати) салон трамвою №3 (1) реєстраційний номер 1028 та унайкоротший термін відновити гофроване перекриття між вагонами;

13.04.09-Зобов’язав Львівелектротранспривести до належного санітарно-епідеміологічного стану (помити та прибрати) салон трамвою №7 реєстраційний номер 1105  та унайкоротший термін відновити гофроване перекриття між вагонами;  

Зобов’язав Львівтеплоенерговпорядкувати зовнішній вигляд та відновити герметичність теплопроводу, що знаходяться уколекторі білябуд.№53,що напр. Червоної Калин (район дитячої поліклініки), адже під час опалювального сезону з нього постійно виходить пара, що призводить до втрати тепло ресурсів;

13.04.23-Змусив відповідніслужбиу найкоротший термін провести ремонт кріплення каруселі, що знаходиться в подвір’ї між будинками №13, 15, 17, 19 на вул. гетьмана. Полуботка П;

13.04.30-Зобов’язав ЖЕК провести ремонт перекриття гірки дитячого майданчика біля буд. №23, що на вул. Коломийській та перевірити усі майданчики у нашому районі, а у разі виявлення поломки, відремонтувати їх;

13.04.30-Під час аварійно-відновлювальних робіт, Львівобленерго Сихівського району на вул. Межовій, було зруйновано дорогу та пошкодженоасфальтне покриттяале після закінчення ремонтних робіт асфальтне покриття не відновлено, а дорога залишилася в жахливому стані.Тому на підставі звернення мешканців змусив відповідніслужбиу найкоротший термін провести ремонт;

13.05.14-Зобов’язати дорожні та комунальні служби негайно відновити решітку дощоприймачана перехресті вул. Соняшникової-Садибної (навпроти автостоянки);

13.06.26-Зобов’язав комунальні служби терміново замінити трубопровід у підвалі 2-го під’їзду, що на вул. Коломийській, 13, адже зі слів мешканців за останні роки під час опалювального сезону вже відбулося декілька проривів а гаряча вода, яка під тиском витікала з труб, підмивала і руйнувала фундамент особливо у зимовий період але чиновники на це не зважали;

13.10.11-Разом із синівськими  і свободівці повторно довели у суді, що вартість паспорта громадянина України для тимчасового виїзду за кордон є меншою, ніж 375 гривень, що їх вимагають сплатити службовці територіальних підрозділів Державної міграційної служби.

11 жовтня 2013 р. Львівський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів повністю відхилив апеляційну скаргу Державної міграційної служби України і залишив без змін постанову Львівського окружного адміністративного від 25 червня 2013р. котрою визначено, що послуги з виготовлення закордонного паспорта не можуть становити більше 257 гривень 15 копійок.

Не зважаючи на численні судові рішення прийняті на користь громадян територіальні підрозділи Державної міграційної служби змушують і на далі сплачувати платежі, які не передбачені законодавством або є необов’язковими, а саме: 120 грн. за бланк паспорта, 87 грн. 15 коп. за послуги і ще близько 60 грн. страхування та довідку про несудимість. Нажаль теперішнє керівництво кабінет міністрів не докладає зусиль аби відмінити цю ганебну постанову попередньої влади і припинити протиправні дії ДМС;

13.06.26-Зобов’язав ЖЕК провести ремонт трубопроводу у підвалі 2-го під’їзду, що на вул. Коломийській, 1;

14.01.03-Домігся разом із свободівцями провести освітлення алеї біля Церкви Зіслання Святого Духа і ДНЗ №130 «Перлинка» та подвіря СШ №1, що на вул. Трильовського. Відсутність освітлення ускладнювало пересування парафіянам, дошкільнятам, учням, батькам та працівникам цих закладів. Оскільки були випадки травмування та хуліганства на цій території, особливо в зимовий період;

14.08.19-Нещодавно здійснилася мрія молоді сихова, яка мешкає поруч СШ №93 адже нарешті було відновлено шкільний стадіон цієї школи. За ініціативи молоді та за моїм сприянням у першій половині серпня було проведено ремонтно–вирівнювальні роботи на стадіону СШ 93.Вже понад чверть століття, від початку заснування школи на ньому не вилося жодних ремонтних робіт. Через недбале ставлення виконавчої влади міста до розвитку спорту, зокрема до шкільних стадіонів, спричинило до того, що за цей період часу на ньому утворилися горби та ями. Нерівність поверхні сягала близько 50 см. над рівнем а після дощу вода у ямах стояла довгий час. У роботі приймали участь п’ять одиниць техніки (грейдер, екскаватор та три великогабаритні самоскиди) і тривали два дні. За цей час із стадіону було вивезено понад 100 тон зайвої землі та приведено його у належний стан;

 

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

кожного другого та четвертого четверга місяця з 18:00 до 20:00

За адресою: м. Львів, вул. Кос-Анатольського, 10, СЗШ №93.

Тел.: 097-586-81-51